Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért alázza meg a társadalom...

Miért alázza meg a társadalom a kövér embereket?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, nem volt soha kapcsolatom. Barátnőm egyik fiú ismerőse 23 éves, neki sem volt még kapcsolata. Mindketten "nagyok" vagyunk. Barátnőm szerette volna ha össze jövök vele. De mégis miért? Mert nem kellünk senkinek? Mert a magunkfajtának nem juthat jobb? Vagy mert gondolta a két szüzike jó lesz egymásnak? Mit várjon az ember a társadalomtól ha már a barátnőjétől ezt kapja?
2016. nov. 7. 19:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Jól értem?! Te ki vagy akadva, mert egy kövér sráccal akartak összehozni? Mert neked jobb jár? Mert egy kövér partnert nem tudnál elfogadni? Na nagyon gyorsan gondold ezt át...
2016. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Várjunk csak! Te nem alázod meg a barátnőd fiú ismerősét azzal, hogy azt mondod, "a magunkfajtának nem juthat jobb?"?

Az a kérdésem, hogy milyen logika alapján várod el, hogy valaki összejöjjön veled a kövérséged ellenére, ha te se lennél hajlandó erre?

Ha a kövérek csúfolásáról van szó, akkor ellene vagyok, gusztustalannak tartok bármiféle csúfolódást (kövérség, soványság, csendesség, akármi miatt), de ettől még nem várhatod el, hogy tetsszél is az embereknek, kövéren is. Persze, biztos lesz, akinek tetszeni fogsz, de azt javaslom, ha az illető ugyancsak kövér, mint te, akkor se utasítsd el.

2016. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
18%
Sajnos ilyen az emberek nagy része, ha látnak egy túlsúlyos embert akkor az már a vicc tárgya lesz.
2016. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, mivel a barátnőd jót akart neked. Gondolta, ha mindketten súlyproblémával küzdötök hasonló lehet az életmódotok és ezért összeilletek. A hasonlóságon van a hangsúly. Egy sportos férfi életmódja valószínűleg egészen más, mint a tiéd. Ettől még nem kizárt persze, hogy találsz magadnak egy ilyen embert. A barátnőd segíteni akart, inkább az a kérdés, hoyg mit várjon az ember a társadalomtól, ha már a barátairól is csak rosszat feltételez az ember. Neked kell valaki, aki nem tetszik és ha nem tetszik akkor azzal megalázod? A társadalom értelmes rétege nem alázza meg a kövér embereket, de tény, hogy nehezebb párt találniuk, mert a legtöbb embernek nem tetszik a túlsúly. Ettől még nem lehetetlen, rengeteg kövér embert ismerek, akinek van kapcsolata. Ha te még sohasem tetszettél senkinek, akkor lehet valójában nem csak a súlyoddal van a probléma. Egyébiránt, a kövér nőkön is sokat dob, ha legalább a megjelenésükre figyelnek, pl haj, testalkathoz illő ruha, smink, ápoltság.
2016. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a saját házad táján sepregess, mert eléggé árulkodik az írásod.
2016. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek a többiekkel, itt te vagy a hunyó...


Voltam kicsit kövér, sosem alázott meg senki, egy rokonom jóval kövérebb, ő se mesélt ilyet. Vannak bunkó emberek, de ellenük nem véd semmi, az se, ha lefogysz.


Nem látom az okot, miért lenne valószínű, hogy a barátnőd rosszat akart.

2016. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
34%
Pont ezért! Mert az önsajnálat helyett tenni kell azért hogy ne legyél kövér.És lehet betegségre meg minden másra fogni de én úgy gondolom hogy olyan betegség nem létezik amitől kövér az ember.Szóval szedd össze magad és ne itt sajnálkozz.(Csak jóindulatból)
2016. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Semmi bajom a kövér férfiakkal. Nem szeretem az izompacsirtákat. Nem a fiúval van bajom. Hanem a logikával.
2016. nov. 7. 19:59
 9/31 anonim ***** válasza:
52%

Igen ,szerintem mindenki olyan párt keressen mint saját maga!

Vagy hasonló adottságút, ha vékony pasi kell-lehet lefogyni!


Szeplős nőként nem a makulátlan szépségkirályt kerestem, hatalmas izmokkal és villogó kék szemmel.... Egy rendes ,erős szőrös férfival élek akinek a hátát epilálom mert őt zavarja és nem sírok "James Bond"-után!

2016. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Hát én sem sírok egy királyfi után. Eddig olyan pasik jöttek be, akik csúnyácskák voltak.
2016. nov. 7. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!