Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha szinte mindenkinél aki...

Ha szinte mindenkinél aki telefonozik, messengert látok, akkor az azt jelenti, hogy szinte minden embernek megvannak azok akik érdeklődnek iránta?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok és életemben nem voltak még barátaim.

Mindent egyedül szoktam csinálni és néha a szüleimmel.


Mikor utazom a metrón akkor azt látom,hogy ő messengerezik,a másik is, a lány is, a fiú is... fiú nézi a filmet és folyamat ír neki egy lány,de nem nézi meg csak kicsit később... Szóval ez neki már teljesen természetes,hogy keresik a lányok.


Nekem a telefonomban is csak név van,ők is a családtagjaim,messengeren meg egyetlen 1 netes emberkén kívül senkivel nem beszélek.


Miután végeztem a suliban,hazamegyek és onnantól nekem vége annak a napnak.



Én most tényleg érezhetem úgy,hogy az a korombeliek kirekesztenek maguk körül?


Olyan rossz érzés az,hogy ott állok és egy lány egy másik fiúval foglalkozik,rá mosolyog és vele megy el és rám meg rám sem hederít. ( Tudom,természetes,mert minek foglalkozna idegennel)


2017. okt. 6. 20:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Egyre több a mai korban az ilyen híres tini csoport,akiknek van vagy 3000 ismerősük meg barátjuk..Szerintem ezek felszínes barátságok,de ők úgy érzik ettől nagy menők. Nem feltétlenül a te hibád,hogy nem vagy az a tipikus barátkozós,extroveltált lány. Lehet,hogy meg kéne próbálnod beszélgetni valaki szimpatikussal pl. a következő sulidban vagy majd a jövőbeli munkahelyeden így ott tiszta lappal indulsz és hátha belejössz.
2017. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én teljesen együtt érzek veled. Én is ugyanezt tapasztalom nap, mint nap. Nemcsak az iskolában, hanem például az utcán is. Szerintem amikor sétálás közben mások a telefonjukat nyomkodják, nagy valószínűséggel éppen üzennek valakinek. Nekem nincsen túl sok ismerősöm és akik vannak, azokkal sem beszélek, nem irogatunk egymásnak, mert nem vagyunk egy hullámhosszon, csak osztálytársak lévén vagyunk kapcsolatban. Nem jó ez a magányos életmód, én is úgy érzem, de még nem találtam olyan embert/embereket, akikel jól érezném magam. 17/L
2017. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok. :) Egyébként a sulis lehetőség,már nem lesz,mivel most érettségizem ugyan abban a suliban és továbbtanulni nem fogok.


A munkahelyem (persze,ha van lehetőség rá) a szakmámból adódóan olyan lesz,hogy 1-2 emberen kívül sosem találkozom más emberekkel.


Meg persze,munkahelyen lévő embereknek már megvan a maguk kis társasága... Ugyan az,mint azoknál az embereknél akik miatt úgy érzem,mintha kirekesztett lennék.

2017. okt. 6. 20:19
 4/20 A kérdező kommentje:
2 es... Igen,pont ugyan ez az érzés van,mikor utcán sétálok és meglátok egy telefonozó embert.... Mert tudom,hogy valaki másnak ír,veled meg nem foglalkozik,te nem vagy fontos neki. Tudom idegen ember,de akkor is olyan nyomasztó.
2017. okt. 6. 20:20
 5/20 anonim ***** válasza:

Ezek jellemzően osztálytársak, ismerősök, illetve akad néhány komolyabb barát és a család. Ebben kimerül a sok száz ismerős, és valószínű ugyanazt folytatják, amit napközben: beszélgetnek a semmiről, vagy a nap eseményeiről, stb.

De ettől eltekintve nálad azért valami nincs rendben, ebben a korban az embereket körülveszik legalább a közelebbi ismerősök, társasági igényei vannak, amik többnyire teljesülnek (buli, stb), szóval az nem teljesen normális, hogy be vagy gubózva.

2017. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én is élvezném,ha lennének bulik,társaságok,barátok stb.,de belőlem már kihalt az,hogy én tegyek a szociális életemért. Amikor ilyet olvasok,hogy általában tök normális,hogy a korombeli emberek,jól szórakoznak,buliznak,barátkoznak nagyon elrontja a kedvemet.. mint most is.
2017. okt. 6. 20:26
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

#6 - nem akartam elrontani a kedved, de két opció van: vagy azt írom, amit olvasni akarsz, vagy azt, amit gondolok. Most ez utóbbi történt, persze annak reményében, hogy te is belegondolsz, hogy mitől lehet, hogy így alakul az életed.

Az nem baj, hogy nincsenek felszínes kapcsolataid, vagy hogy nem az interneten, közösségi oldalakon éled az életed. A baj az, hogy láthatóan magányos vagy, és nem igazán teszel azért, hogy ez változzon. Egyébként nem a korodbeliek rekesztenek ki szerintem, hanem te rekeszted ki saját magad.


"de belőlem már kihalt az,hogy én tegyek a szociális életemért."

Pedig más nem fog érted tenni sok mindent önzetlenül (szülőket leszámítva talán), egyedül csak saját magad.

2017. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát akkor marad az egyedüllét. :) Egyébként pontosan tudom,hogy miért alakul így az életem és a megoldást is tudom rá,hogy mitől változhatna meg gyökeresen.
2017. okt. 6. 20:37
 9/20 A kérdező kommentje:
Már a lány utálatom is kialakult és az is,hogyha meglátok egy sikeres fiút,akkor legszívesebben eléköpnék.
2017. okt. 6. 20:39
 10/20 anonim ***** válasza:
Járhatnál pl. edzőterembe, ott sok a fiatal, legyél kezdeményező, kérdezd meg őket, hogy van-e kedvük moziba menni veled, mert ezt meg ezt a filmet megnéznéd, aztán buli, pizzázás, bowlingozás, kirándulás, sörözés akármi. Valaki(k)nek biztos szimpi leszel, és lesznek végül barátaid.
2017. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!