Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek hogy megy az ismerkedés...

Kinek hogy megy az ismerkedés Badoon? Ki miért van fent, milyen képekkel, fizettek vagy nem, milyenek a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Ha lehet korral és nemmel válaszoljatok.

Írjátok le a pozitív,negatív tapasztalataitokat.



2017. okt. 7. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor léptem be utoljára, nagyjából valamivel több mint egy hónapja. Azóta 6 üzenetet kaptam... ácsi, ez nem is üzenet. Csak a Badoo szerint szeretnének velem beszélgetni... aha, értem. Élő ember nincs mögötte. 11 ember nézte meg a profilom. Se üzenet, se semmi. Se tőlük, se mástól, soha, egy kivétellel. Egy ember legalább válaszolt, csak nem tudtam miről beszélni vele, sajnos éppen nem voltak nálam a tökeim. Mióta vagyok fent? Évek óta... F
2017. okt. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik én ellenpélda vagyok :D

Tény, hogy borzalmas a pasik sablonszövege ha van, másrészt meg sok az írni nem tudó... főleg egy barátnőm tudna erről sokat mesélni. Hónapokig volt fent. Viszont én csak 2-3 hétig voltam fent. Kaptam sok unalmas meg hülye, rámenős üzenetet de ott ismermetem meg a páromat is! Kb 2 hete voltam fent mikor írt, már nem is léptem be minden nap, nem válaszoltam sok embernek. Valahogy mégis válaszoltam neki, aztán irány az facebook pár nap múlva. Egy hét beszélgetés után találkoztunk (hozzáteszem előtte soha nem randiztam!) és azóta is együtt vagyunk. Ennek már közel 4 éve :)

2017. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem is értem mi okból vannak ott fent a lányok ha egy olyan kérdésre pl nem tudnak reagálni hogy mi járatban.

Akkor írja azt hogy nem akar beszélgetni,nem keres senkit csak egót növel,hülyéskedik,és le is van tudva.

2017. nov. 1. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!