Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki sehova sem jár?

Figyelt kérdés

Aki az iskolán/munkahelyen kívül az égvilágon sehova sem megy, csak otthon ül, és abszolút nincsen szociális élete.


Titeket ez zavar -e? Mit mondtatok akkor, ha megkérdezik tőletek például a suliban vagy a munkahelyen, hogy hova jársz szórakozni, mit csinálsz hétvégenként? Az igazat mondjátok, vagy kitaláltok valamit?


2017. okt. 8. 12:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Persze hogy van.
2017. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Én nagyon ritkán járok bárhová, és zavar. Nem nagyon van társaságom. Sose volt sok barátom, de az évek során a régiek eltűntek, újak meg nem nagyon lettek. Hétvégén nincs mit csinálnom, nincs hova mennem, és főleg nincs kivel programot csinálnom.

Van egy egyesület, aminek a tagja vagyok, de oda sem szoktam gyakran személyesen járni, mert nagyobb társaságban egyszerre sok emberrel nem igazán tudok mit kezdeni. Főleg úgy, hogy ők általában a párjukkal jönnek, én meg egyedül.

Igazából elég depressziós is vagyok emiatt (is), úgy érzem, jobb lenne simán csak elpusztulni.


Néha már direkt azért megyek be a munkahelyemre, mert jobban esik ott emberek között lenni és valami értelmesnek látszó tevékenységet folytatni.


A munkahelyemen nyílt és vidám, barátságos embernek hisznek, de ez csak azért van, mert a folyamatos magányhoz és céltalan létezéshez képest jobban érzem magam bent az irodában. :( Meg néha megemlítem bent ezt az egyesületet, meg egyik haveromat, és így valószínűleg azt hiszik, hogy nem is vagyok annyira fura és magányos és depressziós, pedig de.

2017. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

Dolgozni bejárok, csvaragni a városba, kávéző, étterem ilyenek, meg sporttelepre, fitness terembe, stb.


Mondjuk szerintem aki teljesen otthon ül az lehet el is patkol, ha tényleg nulla helyre mászkál vagy diliházba kerül.

2017. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok mint az utánam válaszoló.Jó lenne ha lehetne itt ismerkedni csak ugye még lakhelyre sem lehet szűrni.
2017. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

"Mondjuk szerintem aki teljesen otthon ül az lehet el is patkol, ha tényleg nulla helyre mászkál vagy diliházba kerül."


Így van, én is ezért, ha magányosan is, azért mindennap elmegyek valahová, legalább kajálni valamit vagy sétálni, emberek közzé, áruházba, plázába - akkor is, ha semmi dolgom ott. Mert ha egész nap otthon vagyok, akkor végképp érzem, hogy begolyózok és felakasztanám magam.

2017. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Az nem igaz, hogy abszolút nem járok, de tény és való, hogy a szabadidőm túlnyomó részét otthon töltöm. Azért van ez így, mert így szeretném, tehát ez engem nem zavar, az inkább zavar, hogy ezt a többi ember valami sajnálnivaló nyomiságnak tartja, holott csak annyi, hogy introvertált személyként hétfőtől péntekig emberek között forgok, embereket hallgatok meg, stb, így jól esik a hétvégi magány. De múlt héten ugyanilyen jól esett a visegradi kirándulás, feltöltött az is.

Én megmondom, ha kérdezik, mi volt a program, vagy mit csináltam.

Egyetlen, ami rossz,az ünnepek. Nincs családom, rokonokhoz mehetnék, de az csak ilyen feszengős dolog lenne, úgyhogy a karit is egyedül töltöm. Azt nagyon szeretném, ha készülhetnék, ha főzhetnék, ha várhatnék valakit, akit szeretek.

2017. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

1, Ilyen vagyok, ha azt nem számítom, hogy kerékpározom munka után (magányos tevékenység).

2, Nem zavar, mert rájöttem, hogy ne igazán tudok meglenni másokkal: van, akit nagyon meg tudok kedvelni, de általában tartózkodnék az emberektől, a ragaszkodáshoz.

3, Megmondom, hogy sehova se járok szórakozni, és felsorolom helyette mit csinálok: net, olvasás, takarítás, ügyintézés, szülőkhöz menetel.

2017. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
Igen,én ilyen vagyok.Az iskolán kívül csak edzeni járok,azon kívül semmi.Nincs semmi szociális életem,nem járok szórakozni.Nincsenek barátaim.Lánnyal lassan már 2 éve nem is beszéltem.Ha kérdezik,általában kitalálok valamit.Szomorú,hogy így van.19/F
2017. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Most ez egy jó kérdés hogy mi az hogy szórakozni járni.


kocsmába?


Vagy szórakozóhelyre, ami szintén kocsma csak szól valami zene.


Akkor inkább fitness terem.

2017. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%
Én sem járok sehová iskolán kívül. Ennek leginkább az az oka, hogy nincs kivel mennem, szüleim dolgoznak, barátaim meg nincsenek, egyedül meg úgy vagyok vele, hogy nincs értelme kimozdulnom.
2017. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!