Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki sehova sem jár?

Figyelt kérdés

Aki az iskolán/munkahelyen kívül az égvilágon sehova sem megy, csak otthon ül, és abszolút nincsen szociális élete.


Titeket ez zavar -e? Mit mondtatok akkor, ha megkérdezik tőletek például a suliban vagy a munkahelyen, hogy hova jársz szórakozni, mit csinálsz hétvégenként? Az igazat mondjátok, vagy kitaláltok valamit?


2017. okt. 8. 12:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
en szo szerint sehova nem jarok jelenleg, ha talalok munkat akkor max oda bejarok de azon kivul sehova se megyek, nincs olyan hely ahova szivesen mennék.
2017. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Iskola/munka sincs.

Kórusba járok, úgyhogy max. heti egyszer látok embert a páromon kívül. Nekem ez nagyon megfelel.


Illetve de, járok, az erdőbe, gombászni vagy túrázni :)

Ez remek válasz, nem? Nem szoktam hazudni, nem értem, minek kellene, bár mivel nincsenek szinte ismerőseim sem, engem nem is kérdeznek :) Legjobb. Már ha épp remete korszakomat élem.


Szociális életem van, 3 macska jár a házhoz, nem elég? Emlősállat az is, még kommunikáció is van.


Nem tudom, introvertált vagyok-e (faiatalon biztos voltam benne, hogy introvertált életmódú extrovertált vagyok, most már nem), de azok sem mászkálnak el folyton bulizni, gondolom... Egyetemistaként is csak egyetem és gépterem volt, mi ezzel a gond?

2017. okt. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én kb 5 éve (mióta tudatosan csinálom a dolgokat) nem járok sehova,csak biciklizni és kutyát sétáltatni.


Lánnyal nem beszéltem 4 éve és 1 barátom sincsen. :D


18/f

2017. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Edzésre járok csak.
2017. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Jelen!

Hát zavar, meg nem is.

Mikor kérdezik, akkor a válaszom "semmit/sehova." ezzel lerendezem.

2017. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
39%
mondjuk azt nem értem hogyha valaki mindig otthon van és nem jár sehova az miért halna meg ez miatt?? volt aki azt irta hogy meghal, illetve ha valaki nem szeret menni sehova akkor megbolondulni se fog, csak olyan ember bolondulna meg ettöl aki szeret menni összevissza.
2017. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
2017. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én sem járok sehova, na meg azt sem hiszem, hogy ez bárkit zavarna.
2017. okt. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mindig is introvertált voltam, így tökéletesen megfelel, ha nem kell kimozdulom. Az ismerőseim tudják, hogy nem vagyok könnyen mobilizálható alkat, nem is kérdezték soha, hogy mivel töltöm a szabadidőmet (és persze nem is érdekel senkit). Iskolás éveimben azért nem jártam sehova, mert sosem engedtek, most, felnőttként meg már nem is akarok, legfeljebb kirándulni járnék szívesen. De egyedül minek? Ismerkedési kényszerem nincs, nagy társaságra nem vágyom, csak egy bizonyos emberre.
2017. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
En se nagyon jarok sehova. Dolgozok. Neha elmegyek mouiba egyik baratnommel. De probalok baltoztatni. Masik varosba szeretnek koltozni. A multbeli serelmeimet el akarom felejteni.
2017. okt. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!