Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ennyi szabadidőmben?

Mit tegyek ennyi szabadidőmben?

Figyelt kérdés

Sziasztok,egy átlagos 14 éves fiú vagyok.

Az életem rendben van,jó életem van,mindenem meg van,jó tanuló vagyok.DE...

Nem tudom mit tegyek.

Miután haza érkeztem elvégzem a dolgom,ettem,tanultam...

Ezek után mit csináljak? :/ Mikor végeztem a szükséges feladataimmal akkor egyből jön a kérdés:"Mit csináljak?"

A szobám mindig rendben van,hetente takarítok unalmamban,az udvar rendben van,az internetet megunom 30 perc-1 óra után.Utána egy kicsit hódolok a hobbimnak (fényképészet ez.kb 30-40 perc).

Na és ilyenkor jön az unalom.Fogalmam nincs mit kéne tennem.Sportolni nem szeretek.Itthon keresek mindig valami elfoglaltságot ez mikor mi...

(Nem szeretek:Sportolni és csavarogni :/ [DE félre értés ne essék nem anyuci szoknyája alatt bújkálok,de annyira nem vonzanak ezek])


Van valami ötletetek mit tegyek?

Köszi szépen előre a véleményeket/tanácsokat :)



2017. okt. 16. 17:20
1 2
 1/13 anonim válasza:

Valamit pedig mindenképpen kéne sportolni, ha mást nem, vegyél egy labdát, és menj le egy üres falhoz egyérintőzni, vagy mondjuk bringázhatsz. Vagy ha nem is akarsz kimozdulni otthonról, csináld a 7 Perces Edzést - mozogni kell. Tanulj angolul, tanulgasd a Photoshopot - ezeknek fotósként később nagy hasznát veheted. Olvass novellákat. Azok rövidek, legtöbbször csattanóra végződnek. Ott van pl. Stephen King-től az Éjszakai műszak. Vagy tanulj rajzolni. A közhiedelemmel ellentétben a rajzolás egy tanulható készség. Ha pedig már jól rajzolsz, csinálj képregényt.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2017. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Jó hogy mondod a Photoshoppot,valamelyik nap biztos elfogom kezdeni tanulgatni :)

2017. okt. 16. 17:59
 3/13 A kérdező kommentje:
+Az Angol.Azt is elkezdtem,még a múlthónapban.Heti 3x járok magán angol tanárhoz :)
2017. okt. 16. 18:00
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Filmezz

Beszélgess neten másokkal

Számítógépes játékok

Verd ki :)

Olvass

Tanulj nyelvet: duolingo.com

Esetleg a fotózással egy stok photo oldalon még pénzt is kereshetsz :)

2017. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

és aludj sokat...


később nem biztos, hogy lesz időd :)

2017. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Metin2, League of Legends a spanokkal! Nincs is jobb annál, mint mikor délután hazaérsz és estig rankedezel 5v5be hogy eljussál goldba ahol már garantált a victorious skin :D
2017. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 ...random lengyelekkel. :D

Viszont a Metin2-t adom. Régi, sz@r grafkós, de haverokkal farmolni olyan élmény, hogy bexarás. :D

2017. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Anno 12 évesen LoL-oztam.

Még a Metin2-höz nem volt szerencsém de majd kipróbálom.

Majd eggyeztetünk egy időpontot a haverokkal :)

Köszi a tippeket :D


+Aludni nem tudok.

Fekszek kb.:21:30-22:15 (tájékán).Kelek 6:40-kor :D

2017. okt. 17. 15:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen el kéne kezdeni valamit sportolni hobbi szinten például kocogni futni úszni vagy ismerősökkel pingpongozni.

olvass olyat ami érdekel.

Tanulj nyelvet filmezz Nézz sorozatoka vagy találkozz barátaiddal. :)

2017. okt. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne sportolj, inkább farmolj RIBet map2őn meg mászd meg a démon tornyot a spanokkal. Csak ne kövesd el azt a hibát mint én hogy bow ninja leszel mert nyűg lesz a fejlődés. Csak a body v menta warrior a menő,ha ezt tudtam volna 13 évesen teljesen máshogy alakul az életem
2017. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!