Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs egy igaz baratomse, mit...

Nincs egy igaz baratomse, mit tehetnék? 😥

Figyelt kérdés

Szoval van egy barátnőm... Vagyis en mar nem erzem azt a köteléket mint régen... Egy helyen dolgozunk, egymás mellett....

De mar egyre nehezebben viselem el, mindig engem akar csúnyán mondva csicskaztatni, hogy en emelgessek, en csináljam a munka szar részét, es nagyon nagyképű lett, olyan lenéző... Nem vagyok valami vékony 70 kg korul vagyok...ő olyan 50 ..es mindig szebbnek tartja magat tőlem... Mindenki neki nyalizik h jajj de jo eza ruha, a kormod, a hajad stb.

Ha en veszek fel vmit senki se veszi eszre :( akkor van olyan h teljesen hirtelen bejön dolgozni alig szól hozzam,csak a masik xsajhiz aki velünk van.. ki se hív szünetre.. Ezert nem is megyek ki mert csak ott álljak a dohanyosokkal egyedul? :( en nem cigizek..

Van ott par ember akivel el hulyulok, de úgy sowe közeledtek felem meg en se, ezert ciki lenne ha látnak h egyedül vaok csak ezert állok oda mert bnőm ki se hív... Meg ilyeneket mond h o mar unja az embereket meg egy ido utan mar un mindenkit h mindennap egyutt vagyunk.. De sztem egy barát akkor sem viselkedik így... :/

A páromat is ki gunyolja, meg flegma nagyon, ha valami nem ugy van ahogy neki tetszik akkor egyből ordít..csúnyán beszél, flegazik...

Nemtudom mi lett vele...

Mas baratom nem nagyon van, aki van o pedig messze lakik, fészen tarjuk a kapcsit de mar nem ugy :(

Egyedül a párom van, akivel elvagyok de mivel csak ő van, ot is kikeszitem a feltekenyseggel mert nem akarom elveszíteni es felek 😭😭😥😖

Szerintetek velem van a baj? 😢

Nem nagyon tudok oda menni, es nyalizni az embereknek, h baratkozzanak velem :(

Nagyon egyedül vagyok igy csak a párom van nekem a cicám es anyukameK...

Gondolkoztam h be iratkozok vmi tanfolyamra vagy lovardaba hatha szerzek barátokat vagy az állatokkal nem erzem egyedul magam 😥😢

Szerintetek?


2017. okt. 22. 17:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
L/23
2017. okt. 22. 17:47
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Minek ennyi szmájli?
2017. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ebreszto! Az elet nem habostorta es rengeteg enbernek nincs IGAZ baratja... :D
2017. okt. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Valahol viccesnek találom hogy az emberek ahelyett hogy boldogok lennének, inkább kitalálnak "ideálokat" mint a "nagy ő" tökéletes család" "igaz barát" és nem létező elvárásokat támasztanak maguk és mások számára.


Amúgy szerintem a legfőbb dolog hogy "kineveld" magadból ezt a kapcsolatfüggőséget és megtaláld azt, hogyan élvezheted az életed egyedül vagy azokkal akik a szeretteid.

2017. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van, de látok csomó embert akinek nem egy barátja van, akinek elmondhat dolgokat vagy csak megbeszelhet... De nekem olyan sincs mar..
2017. okt. 22. 19:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Igazi férfi, igazi nő, igazi szerelem...és a többi igazi igazi ,de rájöttem mit akar kifejezni az "igazi" fájdalom,csalódás elkerülését. Ilyen nincs, mert még ha "igazi" is egyszer fájdalom lesz, mert az "igazi" szerelem is véget ér, az "igazi" társunk is meghalhat egy nap.

Miért nem elég a szerelem, a barát, nő, férfi...az "igazi" nélkül. Mindegyik okoz némi fájdalmat/örömet, nem fekete vagy fehér, hanem fekete és fehér.

2017. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tetszenek a smileik, kifejezi vizuálisan az érzelmeid. Szeretnék segíteni neked.
2017. okt. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
dugásra használ már csak a fiú , elmúltak az érzelmek. Bocs hogy őszintén le írtam , de már nem érdekled, nem veled van a baj . De ha együtt laksz valakivel sőt együtt is dolgozol monotonná válik. Beszélj vele, lehet nem fogja elmondani az igazat mert akk nem lenne ki kielégítse. Sorry! 24f
2017. dec. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen..de meg haverom sincs aki csak meghallgatna..v elmondhatnam mi tortent velem egy nap...csak a parom...de o neki is ott vannak a fiu haverjai akiket ha akar elhiv ide oda ( nem azert mert szokta , de 1-2 alkalom mar vt ra ) es meg egy veszekedesunk alatt o is hozzam vagta h nekem nincsenek barataim... :/...
2018. febr. 18. 19:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem még haverom sincs nemhogy igaz barátom...
2018. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!