Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnek ha csak a csunya...

Mit tehetnek ha csak a csunya nok erdekelnek, es szinte sose lehet veluk kapcsolatba lepni? 29/f

Figyelt kérdés
facebookon is csak szep noket talalni,a tarskeresokon is,a ronda randi meg eleg kihalt.Munkahelyemen incsennek csak ferjezett asszonyok,eljarni meg nem nagyon szoktam :(

2017. aug. 28. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit lejjabb kell adnod az igényeidből. Próbálkozz az átlagosaknál!
2017. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha ha ha :D Nekem a kicsit visszahuzodo,csunya (esetleg duci is lehet)csajok jonnek be!
2017. aug. 28. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Ekkora igényekkel ne is várd, hogy a nyakadba ugranak a nők.

Akarj vékony, sportos, gyönyörű, igényes, ápolt, egészséges, gazdag, intelligens és házias nőket, csak náluk van esélyed.

2017. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor sose leszek boldog :(
2017. aug. 28. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem lennék az a lány helyében akivel összejössz, tudva hogy te csúnyának és igénytelennek tartod és ezért jöttél vele össze XD
2017. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez nem igy mukodik.En kitartanek mellette es elfogadnam...o allitana magarol es nem en mondanam rolla!

Radobbentenem,hogy nem csunya es igenis ertekes ember!

2017. aug. 28. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

5-ös! Ejnye! Azt nem írta, hogy igénytelen is legyen! :)


Kérdező! Fifikás vagy, mert pont fordítva panaszkodsz, mint ahogy szoktak általában. Elismerésem! :)

2017. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ma 22:18 Koszi!
2017. aug. 28. 22:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Ravasz... én is erre várok, csak fiúk esetében, akik bejönnek azt hiszik kevesek, meg úgy se tudnának megfelelni és ... stb.
2017. aug. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezzel en is igy voltam kb mult honapig. Talalkoztam egy volt kollegam exevel, es teljesen ledobbentem. Igaz hogy nem voltam lassan egy eve novel, de az hogy ennyire le adjam az igenyeimet csak a szex miatt. Na azt nem!

Nem mondom csunya lanynak, inkabb eros csontozatunak. Szep arcu, kedves, de na. Azert ha 90kg a 165centijevel ne is csodalkozzon hogy nem talal senkit.

Vegul beszelgettunk egyet, meghivott egy italra. Jol berugtam es hazamentem :)

2017. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!