Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki utál, lesz*r vagy...

Mindenki utál, lesz*r vagy épp semmibe vesz, pletykál rólam. Akiket barátoknak tartok, sosem beszélünk, sokszor még akkor sem, ha én keresem őket. Nem érdeklem már őket sem. Mit tehetnék? 17F

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül maradtam..
2017. szept. 23. 11:17
 1/9 anonim válasza:
Sz@rd le.
2017. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem megy. Próbáltam már, milliószor, de nem ment.. Szükségem van valakire, de...
2017. szept. 23. 12:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Én örülök, ha nem írnak, nem keresnek. legalább azt csinálom amit akarok és nem kell magyarázkodnom senkinek. Ha te barátokra vágysz, akkor oké..végülis az a "normális"

Nem lehet, hogy túlságosan nyomulsz és ezzel idegesíted őket? vagy nem közös az érdeklődésetek..kezdj el sportolni, ha még nem teszed, vagy találj valami hobbit és onnan keress barátokat.

2017. szept. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Használd fel hasznosan a magányt. Hidd el van ami boldogabbá tesz az embereknèl. Ami azt illeti, rengeteg ilyen dolog van. Csináld azt amit szeretsz ès amihez tehetsèged van. De legyèl profi benne.
2017. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de nem tudom mihez van tehetségem :D régen szerettem a kézilabdát, szerettem rajzolni és jó is voltam bennük, aztán jött a középsuli, jött az időhiány, a milliárdszor több tanulás mert erős iskolába mentem, nem volt magánéletem minden napomat a tanulás és társai tették ki. rajzolni mrá nem tudok úgy ahogy régen hiába próbáltam kézilabda se megy már.. nem tudom miben vagyok jó próbálkozni meg nem akarok mert az túúl sok negatív élmény lenne és már kipusztulna tőlük a lelkem
2017. szept. 23. 13:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha pletykálnak róllad akkor érdekes ember lehetsz.
2017. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor vegyèl vásznat. Vegyèl olajfestèket, ès csinálj egy kèpet. Add el. Rengeteg oldal van ami direkt a kezdő művèszek alkotásait segít elpasszolni. Ne 5000 kèrj èrte. Legyèl batrabb. Ha ráèrzel akkor sok pènz van benne. Ha jól csinálod akkor elismert művèsz leszel. Nem attól festesz jól, hogy tudod mit festesz.
2017. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne cigizz!!!
2017. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#6, csak nyílt vagyok es sokan félre értik.

#7 rendben, egy próbát megér. Köszi.

#8 Nem cigizek, egyszer se gyujtottam rá mióta élek... Nem szabad a tüdőm miatt.

2017. szept. 23. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!