Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért Vagy magányos? Miért...

Miért Vagy magányos? Miért nincsenek barátaitok? Mi az elképzelésetek a jövővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok itt a magányos ember. Azt is hogy többen itt próbáltok barátokat, barátnőt keresni. De, aki tudja hogy miért nincsenek barátai, illetve még párkapcsolata sem volt, leírhatjátok amit gondoltok. Bővebben: Mit csináltok szerintetek rosszúl? És mi a kiút belőle? Amikor depresszióba estek, hogyan lábaltok ki belőle? És mi az ami motivál? Nemet/kort írjatok..én 18/F vagyok.

2017. okt. 25. 15:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig nem voltak barátaim és párkapcsolatom sem mert a "legjobb barátom" olyan módon szúrt hátba, hogy elegem lett minden egyes emberből. Bezárkóztam a szobámba és PCs játékokkal játszottam reggeltől hajnalig, szóval még csak esélyt sem adtam senkinek, hogy megismerhessenek. Ez ment éveken át, aztán játékon keresztül ismertem meg a páromat, de rajta kívül is csak 1 barátom van. Ennyi. Semmi haver, semmi barát, semmi ismerős. Jól vagyok így és nem is kell több.

23/N

2017. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Bűnronda vagyok, ez mindenben gátolt az eddigi életem során.

Nyugis természetem van, emiatt nem jártam/járok el sehova.

Az emberek között szorongok.

25/N

2017. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, hogy miért nincsenek. Talán most épp azért, mert új helyre költöztem. De a korábbi barátaim is csak addig voltak azok, amíg mindig kedvesen meghallgattam a problémáikat és próbáltam segíteni. Amint elkezdtem a saját életemet élni (azaz elköltöztem, új munkahelyem lett, majd kevesebb időt szántam a sok panasz meghallgatására, netán én magam beszéltem a problémáimról), eltűntek a barátok.
2017. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

A régi ismerősökkel csak kijöttem, de suli után mindenki ment dolgára. Most jelenleg azok találnak meg, akinek segítség kell, persze egyoldalúan és csak addig.

Ismerkedni én sem nagyon tudok, mert egy-két esetet leszámítva halálnyugodt embernek tartom magam, nem szeretek és nem is tudok pörögni, csak nagyon ritkán. Ez viszont nagyjából senkinek nem vonzó.

Itt pedig bárkivel ismerkedtem, egy találkozó jött össze, a lány 3 hónappal később összejött egy másik taggal akit szintén itt ismert meg. Addig persze ápoltatta a lelkét előző szakítás után. Ezen kívül pedig bárkinek írtam vagy írt nekem, a beszélgetések max egy héten belül hirtelen megszakadtak, de mindig a lány tűnt el.

23/F

2017. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
32%
Hollandiába fogok költözni és itthagyom ezt a fasiszta,idegengyűlölő fertőt.
2017. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet barátnőm, mert aszexuális vagyok, nem motivál semmi, a jövőm borzalmas, de sajnos haladok felé. Ennyi.
2017. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen Mindenkinek a válaszát!
2017. okt. 25. 17:24
 8/29 anonim ***** válasza:
Sajnos minden teren csodot mondtam.Es elhiztam...Sok mindenrol irhatnek,de nincs ertelme.Olyan szinten kivagyok,hogy rettegek attol,hogy egyszer elpattan valami a fejemben es kinyirom magam !
2017. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Az emberek jelentős százalékától eltér az érdeklődési köröm, és egy szutyok faluban élek, a lehető legrosszabb megyében. Barátaim nincsenek, csak egy-két ember, akikkel elvagyok. Igazi értelemben vett barátaim soha nem is voltak. Párkapcsolat...hát, az sem volt még, és szerintem nem is lesz. Egyrészt, iszonyat előnytelen a külsőm, másrészt, öntörvényű vagyok. Nem vagyok a lányok álma, maradjunk ennyiben, valamiért nagyon kerülnek (természetesen nem a kikent-kifent cicababákról beszélek). Szar így élni, annak ellenére, hogy introvertált vagyok. Nekem is szükségem van valakire, aki érezteti, hogy (legalább neki) érek valamit. A szeretethiány megöl, minden egyes nap úgy bőgök, mint valami ovis, és ez már sajnos fizikai tüneteket is hoz magával. Elég gané úgy az élet, ha SENKI nem áll melletted.


22/F

2017. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Sosem voltam a társaság közepe. Általánosban még voltak "barátaim" de utána egyikkel sem tartottam a kapcsolatot. Szakmunkásban kiközösítettek, onnan sem tartom a kapcsolatot senkivel sem. A lányoknál sosm volt szerencsém. Akivel lehetett volna valami, azt észre se vettem. Itt is megismertem egyszer egy lányt, akivel nagyon jól kijöttünk, de azt is elrontottam. Most pedig esélyem sincs semmire sem. Havonta három napot vagyok otthon. A mostani lakótársammal jól kijövök. Mondani is szokta, hogy majd tartjuk a kapcsolatot ha megvettem a lakást és elköltöztem. Én meg csak annyit mondtam, hogy úgy sem fogjuk és nem érti, hogy ezt miért mondom. A lányok sem érdekelnek már így 24 évesen. Persze tetszenek és szoktam is őket bámúlni, de úgy sem tudnék mit kezdeni velük. 14 éves koromtól egyedül lakom, szerintem nem lennék képes együtt lakni egy nővel. Ez elképzelhetetlen. Na meg persze sosem volt kapcsolatom, eleve hátránnyal indulok, hisz azt sem tudom mit mondjak nekik.
2017. okt. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!