Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért Vagy magányos? Miért...

Miért Vagy magányos? Miért nincsenek barátaitok? Mi az elképzelésetek a jövővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok itt a magányos ember. Azt is hogy többen itt próbáltok barátokat, barátnőt keresni. De, aki tudja hogy miért nincsenek barátai, illetve még párkapcsolata sem volt, leírhatjátok amit gondoltok. Bővebben: Mit csináltok szerintetek rosszúl? És mi a kiút belőle? Amikor depresszióba estek, hogyan lábaltok ki belőle? És mi az ami motivál? Nemet/kort írjatok..én 18/F vagyok.

2017. okt. 25. 15:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont ugyanaz a helyzet, mint a #2-esnél. (Bár így látatlanban is megmondom, hogy én még rondább vagyok.) 22/L
2017. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Már 11 válasz..sokan vagyunk...de ez még csak egy töredéke. :(

Sajnálom, megértelek Titeket. Remélem jobb lesz a jövőben Mindegyikőtöknek!

2017. okt. 26. 17:13
 13/29 anonim ***** válasza:
az előttem írók huszonévesek, én 38 vagyok, egy szál magam az életben, se család, se barátnő, se barátok. és ez nem is fog változni, nagyon igényem incs rá, rengeteg energia befektetése ,az ismerkedésbe ami sajnos nagyrészt nem térül meg. Csak azt sajnálom, hogy még pár évtizedig kell élnem, legalább is elméletileg.
2017. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért úgy megnézném azokat a lányokat, akik azt írják, hogy rondák. Beszélgettem itt valakivel, küldött is magáról képet. Konkrétan semmi baj nem volt a kinézetével, még kifejezetten tetszett is. Csak olyan erős önbizalomhiánya volt, hogy nem hitte el nekem, hogy tényleg jól néz ki, és még jobban bezárkózott.
2017. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Fentebb már válaszoltam (22/F vagyok). A legtöbb lány igenis szép, csak az a baj, hogy az elvárásaik az egekben, és ha már nem vagy trendi, akkor levegőnek vagy nézve.
2017. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
De hogy ne legyek megvádolva hímsovinizmussal (távol álljon tőlem), tény, hogy a fiúk sem különbek. Az a rohadt szomorú, hogy én is csalódott vagyok, valamint a normális, érzelmesebb lányok is, emiatt jobban bezárkózunk, és még annyira sem találjuk meg a boldogságot. Istenem, hány lehajtott fejű, szomorú tekintetű lányt szoktam látni, legszívesebben odamennék hozzájuk beszélgetni (még meg is ölelgetném őket), de félek, hogy meg leszek alázva a nyílt utcán.
2017. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Szóval, a 15-ös kommentet pontosítanám, hogy akinek nem inge. Tudom, hogy léteznek még azok az igazi ,,bújós cica" lányok, de ötletem nincs, hogy hogyan tudnék velük megismerkedni, biztosan nem vagyok az esetük, ez 100%. :(
2017. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is találkoztam már olyan lánnyal, aki csúnyának vallotta magát, nekem meg annyira tetszett, hogy képes lettem volna azonnal belészeretni.
2017. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Hát ez személytől is függ. Van olyan lány aki csúnyának vallja magát, és ha valaki udvarol neki akkor könnyen elfelejti.. Akik már tényleg bezárkóznak, azok komoly önértékelési problémával küszködnek vagy nemtudom. Talán pszchiológushoz kéne járjanak, vagy nemtudom..nem akarok okoskodni.
2017. okt. 26. 22:28
 20/29 anonim ***** válasza:

Leginkább azért, mert mindig is csendes, magába forduló ember voltam. A saját gondolataimmal voltam elfoglalva általában, nem sokat társalogtam másokkal, mert alig volt közös témám bárkivel. (Ezt már az óvónénik is megfigyelték nálam, mindig egyedül játszottam, vagy legfeljebb 1-2 másik társsal.) Sehova nem jártam el, ha mégis, ott is emiatt buktam meg. Emiatt alig vagy egyáltalán nem lettek barátaim, a nők meg az efféléket mint én észre sem veszik, vagy kiröhögik. Azt a néhány randit, amim volt, ugyanemiatt buktam el, többször egyik lány sem akart látni. Ezt tetézi a 8 éven át tartó szekálás amit gimnázium alatt elszenvedtem, és az ezzel kialakult bizalmatlanság az emberek felé. Tartok tőle, hogy erre az örökös, reménytelen magányra rá fog menni az egészségem, és nem éppen öregségben fogok meghalni.

Próbáltam átgondolni, hogy mit kéne másképp csinálni, vagy mások mit csinálnak másképp, de ha akarnék sem tudnék változtatni magamon. Egyszerűen témám sincsen senkivel, egyszerűen azért, mert egész életemben nem csináltam semmit. Komolyan, miről beszélgessek, arról, hogy mit netezek, milyen kérdéseket olvasgatok a gyakorin, vagy milyen ezeréves játékokkal játszottam éppen? Tényleg irigylem a többi embert, mert akárki más jobb társaság nálam.

2017. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!