Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért Vagy magányos? Miért...

Miért Vagy magányos? Miért nincsenek barátaitok? Mi az elképzelésetek a jövővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok itt a magányos ember. Azt is hogy többen itt próbáltok barátokat, barátnőt keresni. De, aki tudja hogy miért nincsenek barátai, illetve még párkapcsolata sem volt, leírhatjátok amit gondoltok. Bővebben: Mit csináltok szerintetek rosszúl? És mi a kiút belőle? Amikor depresszióba estek, hogyan lábaltok ki belőle? És mi az ami motivál? Nemet/kort írjatok..én 18/F vagyok.

2017. okt. 25. 15:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
utolsó úgy megértelek, nálam is ugyan ez van.
2017. okt. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Több oka is van: mentális beteg vagyok, nincs önbizalmam, nem vagyok jóképű, kudarcokkal teli életem van stb... Viszont az igazság az, hogy nem is vágyom társaságra. 37 vagyok, kb. 23-24 éves koromig jártam társaságba, de egyre jobban idegesítettek az emberek, így inkább a magányt választottam. Nyilván ebben közrejátszottak a fent leírtak is. Lehetett volna barátnőm, mert annak ellenére, hogy én nem tartom magam jóképűnek, próbálkoztak nálam lányok, de annyira nem volt önbizalmam, hogy nem hittem el, hogy bárkinek is bejöhetek, így sose lett semmi a dologból. Így utólag viszont nem bánom, legalább nem tettem tönkre senkinek az életét az elviselhetetlen természetemmel meg az életképtelenségemmel.

Jövő? Öngyilkosság minél hamarabb! Utálok így élni és reményem sincs, hogy valaha is jobb lesz és úgy vagyok vele, hogy már nem is akarok tenni ez ellen az állapot ellen.

2017. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Eddig egy kapcsolatom volt.Az is csoda!Lassan 4 éve!

Nem tudok ismerkedni,jó nagy luzer vok!!!Barátaim nincsennek!Kezdek becsavarodni a magánytól!Ebből már jól nem fogok kijönni!28f

2017. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
53%

Én már nem érzem azt, hogy magányos lennék.


Találtam olyan valakit, aki hosszú évtizedek(!) érzelmi sivárságát tudta feledtetni velem!


Ui: ha nem is teljesen biztos a párkapcsolat, a tartós barátság annál inkább garantált - mindkettőnk részéről!


43/N és 34/F

2017. okt. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagyok, nem tudok társalogni. Fogalmam sincs mit kezdjek magammal a jövőben, erősen foglalkoztat az öngyilkosság. N/25
2017. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
A hamis barát olyan, mint az árnyék: csak addig tart velünk, amíg süt a nap.
2017. okt. 30. 19:42
 27/29 anonim válasza:
76%
Nem nagyon szoktam magányosnak érezni magam, még akkor is ha sok ideig vagyok egyedül mint most. Néha azért rám tör. Nem tudom, aki ismer biztos furcsálja, hogy mostanában nem keresem az emberek társaságát, de kezdem jól érezni magam, és ez belülről fakad nem függ másoktól. A jövőben szeretnék nyitni az emberek felé, de eltérő módon mint ahogy korábban gondoltam. 19/L
2017. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én alapvetően könnyen teremtek kapcsolatot az emberekkel, barátságos vagyok, ugyanakkor nehezen engedek közel magamhoz másokat,leginkább azért mert más volt a gondolkodásmódjuk mint az enyém, és ezért nekem sokszor inkább teher volt az egész barátság, pedig nagyon szeretnék egy olyan igazi barátot akivel mindent megoszthatnánk egymással.

Ezen kívül legbelül félénknek érzem magam, és sokszor eltolom az embereket magamtól, ezért nem volt még párkapcsolatom sem, pedig nagyon szeretném. Másrészt pedig úgy érzem nem vagyok elég szép, amiről tudom hogy butaság, hiszen nem ez a fontos egy párkapcsolatban, és igyekszem mindig pozitívan gondolkodni, mégsem vagyok magabiztos.

Igazából remélem hogy találkozni fogok egy olyan fiúval akivel majd nem érzek így és meg tudok nyílni előtte.

Ha szomorú vagyok, akkor megpróbálok arra gondolni hogy egyszer majd minden rendben lesz, és ezért érdemes kitartani.

Lány/23

2017. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam az a tarsasagi ember. Sem ovodaban sem algalanosban. Kikozositettek. Eselyt sem adtak arra, hogy megismerjenek. Neh-neha volt az eletemben 1-2 "barat", de elkoptak mellolem. Teny, hogy nem vagyok egy konnyu eset, de szsrintem a sok bantas is ratette a belyeget, jogy maganyos lettem/vagyok. Volt, hogy pl buszozni sem szerettem,feltem masok velemenyetol.

Most is maganyos vagyok, de sodrodom az arral. Parkapcsolat nem jott ossze. Egy-ket probalkozas volt, de nem volt jo. Ha jonni akar jon, ha nem, nem. Soksuor elni sincs kedvem. 25/L /L

2017. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!