Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel hívhatnám fel magamra a...

Mivel hívhatnám fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista srác vagyok, kevés barátom van, mert visszahúzódó, unalmas személyiség vagyok. Mivel tudnám felkelteni magamra a figyelmet amivel felkelteném az emberek érdeklődését irántam?
2017. okt. 25. 21:52
 1/5 MR.X. ***** válasza:
68%
Project-x buli nálam! (xy címmel) belépő 3 pakk fű,2 üveg pia, meg valami pörgetős tabletta! Biztos mennének sokan! És tuti szereznél barátokat, és unalmas sem lennél! :D
2017. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyetemista vagy valószinűleg vannak klubok helyek ahova járhatsz. Sportolhatsz is. Járhatsz olyan közösségbe ahol hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhatsz. Így lehet ismerkedni vagy marad az amit az első írt h bulik.

Én a figyelem felkeltést nagyon nem kedvelem persze annak is van határa de átcsap könnyen arcoskodásba. Szerintem ha egy ember érdekes és azzal foglalkozik amit szeret akkor úgy mond :D éli magát annyira h felfigyelnek rá mások is. Mert olyan kisugárzása van és önbizalma ami mellett nem lehet csak úgy elmenni. Mondjuk az meló nem kicsit.

De istant megoldásnak a házi vagy kolibulik stb. :)

2017. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem javaslom, hogy mindenáron felkeltsd a figyelmet magadról. Ellenben javaslom, hogy keress hozzád hasonló érdeklődésűeket.

Hát nem ennek volna inkább értelme...?


Nem értem ezt a kib sztt sok megfelelési kényszeres embert... Pisztolyt tartanak a tarkódnak? Vagy kiskorú vagy és ezért vagy balf sz?


Dehogy. Húsz éves vagy, ha kis településen élsz, szívás. Ha koleszban vagy, akkor keress hasonló érdeklődésút.

Nincs? Akkor nincs, és ha nincs, akkor ez van, nincs mit tenni.

Ha meg találsz, akkor találtál.


Komolyan nem értem, mit bonyolítanak nagykorú emberek...

2017. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Ismét egy ember, aki "méltó" a diplomára...talán színesítsd személyiségedet hobbikkal, műveltséggel...
2017. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szenes43 ***** válasza:
Tanulj meg fejen állva pengét nyelni,villanyégőt rágcsálni és mikor ezt jól műveled közönség előtt akkor nagy tapsban lesz részed. Nem írtad milyen diplomára hajtasz. Esetleg bölcsész leszel?
2017. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!