Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosok! Megszoktátok...

Magányosok! Megszoktátok ünnepelni a születésnapodat?

Figyelt kérdés
Régóta nem ünneplem meg születésnapomat, mert nincsen értelme. Megszoktátok ünnepelni születésnapodat?

2017. okt. 28. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Én nem. De most megkéne, mert decemberben lesz a 18. Csak nemtudom hogy; hogyan, kivel, hol,..
2017. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Hát én is magányos vagyok, de van családom akivel megünneplem.
2017. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem ünneplek meg!Mível nincsen senkim!
2017. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem tenném, de szülők akarják, így egy szinten muszáj.
2017. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megszoktam ünnepelni a születésnapomat. A születésnapi ünneplés nálam annyi szokott lenni, hogy kapok az anyámtól banános orosz krémtortát, meg iszok energia italt, meg sörözök és ezzel le van tudva a születésnapom.
2017. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem nagyon, semmi extra nem szokott történni. Édesanyám meg az én születésnapom között alig van pár nap (meg pár év :D), így általában egybegyűlik a szűk család (néhány fő) egy ebédre, ami egyébként születésnaptól függetlenül is megtörténik év közben néhányszor. Csak ilyenkor egy tortával több a kaja.

Egy ember megköszönt Facebookon, aki egy régi osztálytársam. Nem szoktunk másról beszélni, évek óta a boldog születésnapot az összes beszélgetésünk. Más korombelivel meg még ennyi sem. Egyébként a születésnapom szinte ugyanolyan mint bármelyik másik nap.

2017. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szoktam rendelni pizzát meg mellé pár sört aztán egy film mellett elfogy, ennyiből részemről kifujt a dolog általában.
2017. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyedül édesanyám aki szokott emlékeztetni a születésnapomra egy telefonbeszélgetés alkalmával az elmúlt 5 év alkalmával, mivel más családtagom már nem maradt. Családot nem akarok alapítani erre a világra, barátokat nem szerzek, a munkakörömön belül egyetlen egy munkatársam van, aki egyben a főnököm is, az elmúlt években sohasem tértünk ki személyes dolgokra, havonta egyszer megiszunk két sört, hogyan mondjam, nem vagyunk egy földhöz ragadtak, sem érzelmi lények, így nem igazán firtatjuk a magánéletét a másiknak. A születésnap amolyan kifejezhetetlenül megkönnyebbülés számomra, pontosabban -1 év ebből a kínszenvedésekkel teli világból. Persze ez az én saját véleményem. A születésnap csak egy dolog. Próbálj meg mindig pozitív lenni, ha túl akarsz élni ebben a világban.
2017. okt. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, maga a nap is alig jutott eszembe, mikor közelgett
2017. okt. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ünnepelni nem ünneplem, felhívnak a rokonok, én iszok egy két pálinkát és átgondolom mit hogy tegyek a következő évben.
2017. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!