Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosok! Megszoktátok...

Magányosok! Megszoktátok ünnepelni a születésnapodat?

Figyelt kérdés
Régóta nem ünneplem meg születésnapomat, mert nincsen értelme. Megszoktátok ünnepelni születésnapodat?

2017. okt. 28. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Legutóbb úgy ünnepeltem, hogy elutaztam Bécsbe egy pár napra. Egyedül. Szoktam egyedül utazni, esküszöm, ez a legjobb. Azt csinálsz, amit akarsz, akkor, amikor akarod... Nagyon élveztem.
2017. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én most leszek 26-án 25 éves, Akinek vankedve irjon rám, és szeretnék egy kisebb buli életemben elöszőr moziban kibérelek 2 órára egy termet vagy ilyesmi.
2017. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha lennének barátaim vagy barátnőm, akkor szeretném. De így fölösleges. Mondanám, hogy ugyanolyan nap mint a többi, de nem. Az elmúlt 2-3 évben borzasztóan rosszul éreztem magam, öngyilkossági gondolatok, sírás. Az idei egy kicsit jobb volt, mintha megbékéltem volna magammal. Leginkább anyámat sajnálom. Ilyenkor mindig megkérdi hogy mi kell, menjek el vegyek magamnak valamit, ne otthon töltsem, de a válaszom mindig nem. Nincs szükségem semmi tárgyra, egyedül elmenni egy étterembe meg fölösleges. Érzem ilyenkor rajta hogy rendkívül szomorú, amiért boldogtalan vagyok. Emlékszem aszem 21. születésnapomon. Bementem a mekibe, rendeltem minden szart, amit egyébként nem, elkezdtem enni, majd végig gondoltam hogy mégis mi a francot csinálok, felálltam és kivágtam az egészet a kukába. Így utólag odaadhattam volna egy hajléktalannak, de túlságosan is feltúráztattam magam...
2017. nov. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
27%

Igen. Veszek magamnak tortát és beszélgetek a képzeletbeli barátaimmal.

(azt hiszitek viccelek, de nem)

2017. nov. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%
nee, tuti viccelsz:D
2017. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!