Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Mi segíthetne...

Mit csináljak? Mi segíthetne rajtam?

Figyelt kérdés
Egyre jobban úgy érzem, hogy nincs értelme az életemnek... Anyám nem szeret, apámmal évek óta nem beszélek, mindketten sokat bántottak, ok nélkül. 3 kapcsolatom volt eddig, mindig megcsaltak ... A barátaim kihasználtak, vagy meguntak.. A munkahelyemen sok férfival dolgozom, és egyfolytában azt kell hallgatnom, hogy " cica de csini vagy ma" vagy "megyünk raktárba?" . Már nagyon unom, de nekik ez vicces... Megbízni már senkiben nem tudok, pedig vannak elvileg, akik szeretnek, de van köztük olyan is, aki mással nem kedves, és félek, hogy nekem is csalódást fognak okozni .. Még anyámmal élek, de már nem sokáig.. Egy cica pl segíthetne a bajomon? Vagy szerintetek mi? 22L
2017. okt. 28. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha önállóan fogsz élni, egész más lesz, hidd el!

Legyél magabiztos, a csalódásoktól meg nem kell félni!

Nem jó dolog, de lehet belőle tanulni.

Megbízni meg előre nem kell senkiben, csak ha kiérdemli, de ne sugározzon rólad a bizalmatlanság.

Egy jó kis szerelem biztos kilendítene ebből a letargiából, biztos vagyok benne, sőt, tapasztalat.

Minden házi kedvenc, a cica is, oldja az egyedüllét érzését, de nem oldja a magányt. Azt csak te tudod helyén kezelni és tenni ellene.

2017. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Környezetet kellene váltani ha lehet, másik város netán külföld ha megvalósítható.
2017. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szabadidődben ki tudsz kapcsolódni rendesen?


Nincs olyan hobbid, amit nőtársaiddal együtt szívesen művelnél (pl. valamilyen anyag megmunkálása - kötés, horgolás, hímzés, stb.)?


Ui: helyszín tekintetében művelődési házra, szabadidőközpontra gondolok!

2017. okt. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos mikor egyedül járkál emberek között, főleg egy ilyen munkahelyen, ott kivan szolgáltatva az ember..főleg egy nő. Az ilyeneknek vagy vissza kell szólni gorombán, vagy rá sem nézni, mintha nem is hallottad volna és menni tovább.

Egy cica az segíthet, egy igazi kis társ, aki szeret is és Te is tudod szeretni őt. Nekem is van most egy kismacskák,. Olyan jol elvagyok vele...

2017. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4#-es vagyok. *kismacskám.
2017. okt. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!