Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segíthetne rajtam?

Figyelt kérdés
Amióta megszülettek a gyerekeim, gondolni sem bírok a szexre, sőt, undorodom tőle. Nem voltak problémamentesek a terhességek, a szülés után, főleg az első után rettenetesen lerobbantam, depis is lettem picit. Szeretem a férjemet, de el sem tudom képzelni, hogy valaha is újra "ágyba vágyjak"...létezik valami olyan, mint a férfiaknál a vi@gra, bármilyen bogyó? Igen, fáradt vagyok állandóan, és nem tudunk kettesben elmenni sehová.
2015. máj. 21. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szoptatsz még? Hormonjaid rendben vannak? A gyerekek születése után nekem is kellett egy év, mire oda jutottam, hogy végig tudok aludni egy éjszakát és így nem vagyok nappal hulla fáradt. Az is segíteni tud, ha kimozdulsz kicsit otthonról a barátnőkkel, bár nem tudom mekkorák a gyerkőceid, van e lehetőséged egy kicsit saját magaddal foglalkozni.
2015. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, de pasiként pár nőismerőstől hallottam hasonló dolgokat, és nekik azt mondták hozzáértők, hogy ez hormonális és biológiai velejárója nők egy részénél a terhesség végének és a szülésnek. Ilyenkor az anya legfőképp a gyermekeit szeretné óvni, a legnagyobb figyelmet a saját életének rovására is nekik akarja szentelni. Ám ennek egy bizonyos idő elteltével el kell múlnia. Szóval ha a dolog már több hónapja így áll nálad, lehet érdemes lenne felkeresni egy agyturkászt már csak azért is hogy a lelki okokat kizárd.
2015. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Természetesen van. De én csak átmenetileg javasolnám. Inkább a férjeddel ketten keressetek megoldást.
2015. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, már nincs ilyen mentségem, már két éves a legkisebb is, a nagy meg iskolás...van lehetőségem kikapcsolódni, azzal nincs gond. Egyszerűen nem érdekel a szex :-(
2015. máj. 21. 13:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem érdekel akkor nem. Beszéld meg a férjeddel, de legalább havi 1x csináljátok, legalább az ő kedvéért. Nem fogsz belehalni.
2015. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor kedves kérdező látogass meg egy pszichológust, ha a lelki okokat ki a akarod zárni. Testi okok közt a hormonháztartás felborulása is állhat. Amit meg egy nőgyógyásszal esetleg meg tudsz beszélni és lehet ő sokkal pontosabb vagy célirányos módon tudja diagnosztizálni azt mi lehet a probléma. Egy biztos, ha nem a saját döntésed az ok, akkor valami lelki vagy testi eredetű dolog, amivel kezdeni kell valamit, ha vissza akarsz térni a régi önmagadhoz.
2015. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne felkeresni egy szexuálpszichológust.
2015. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mumusan ***** válasza:
Nőgyógyászati problémák velejárója lehet a libidó csökkenése. Vizsgáltasd ki.
2015. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős a probléma, sajnos. Ráadásul az is rossz hír, hogy a szextől nagyon el lehet szokni, legalábbis női oldalról. Nekem is nagyon sokáig, több hónapig tartott, amíg újra vágytam az együttlétekre. Nálami igazából csak a ráhangolódás volt a nehéz, ha már benne voltunk, többnyire jól sikerült, élveztük mind a ketten. Lehet, hogy veled is ez a helyzet. Próbáld meg rávenni magad a házaséletre,töltsetek kettesben legalább egy-két napot és tudatosan akard a szexet. Szerintem, ha leküzdöd a kezdeti vonakodásodat, akkor már javulni fog a helyzet. Nálam legalábbis így volt. Lényeg, hogy vedd rá magad a dologra, különben a házasságod is veszélybe kerül.
2015. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!