Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs utam, mit tegyek?

Nincs utam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincs utam. 23 évesen már csak azért élek, mert tudom nagyon fájna a szüleimnek ha öngyilkos lennék. Az irántuk érzett szeretet miatt vagyok még itt. Már semmi nem érdekel vagy ha érdekel is csak addig, amíg meg nem értem a működését vagy eszmeiségét, célját. Egyszerűen semmi nem tud érdekelni hosszútávon. Én tényleg egy bohóckodásnak tartom a földi létet. Nem látom értelmét mivel egyszer mindennek vége lesz ezért a harc sem érdekel már semmiért. Gondoltam barátnőre majd családra de legbelül mindig egyedül lennék. Nem tudok senkiben megbízni és ez mindent tönkretesz párkapcsolat terén. Sok álarcom volt már. Voltam őszinte, szenvedélyes aki igazán csak a szívét adja. Nem kellettem, idővel elfogadtam. Voltam az aki csak kihasznál, aki csak dugni akar. Belefáradtam. Sportoltam, ráuntam és így utólag visszatekintve csak egy egoista barom voltam. Nehéz kiírni magamból az érzéseket. Egyszerűen azt érzem, hogy bölcs lettem. Megértettem, mindennek csak addig van értelme amíg mi értelmét látjuk. Elvesztem vagy megvilágosodtam mit gondoltok? Kérlek írjatok valamit! Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2017. okt. 30. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te adsz értelmet és jelentőséget a dolgoknak, de ez nem azt jelenti, hogy nincs értelmük, jelentőségük, hanem, hogy az lehet amit csak akarsz. Ha a hétköznapi jelentésükkel unalmasak, semmilyenek neked, találj nekik valami izgalmas, új, szokatlant, ha kell csinálj játékot az életből, tűz ki célokat,a kár értelmetleneket is, mert csak. Ha túl nyomasztó az emberi lét, próbálj visszatalálni az ösztöneidhez, nézd meg milyen lesz az életed, ha állatként, egy főemlősként gondolsz magadra. Vagy, más irány: keress valami alkotó elfoglaltságot, teremts valami újat, vagy esetleg felejtsd el, hogy rájöttél erre és keres egy vallást, vagy valami hasonlót.


Ha egyik sem jön be, találj ki magadnak egy karaktert és válj azzá, csinálj szerepjátékot az életből, nem kell ragaszkodni a normákhoz, ha azok idáig vezettek és úgy érzed már nincs mit vesztened. 23/f

2017. okt. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na...én ugyanez vagyok, csak 18 éves.
2017. okt. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szeretem Ákos zenéit, munkásságát! Mindig tudtam azonosulni vele.


Második nagyon jól beleláttál a dolgokban. Sok mindennel próbálkoztam. Köszönöm a válaszaitokat!

2017. okt. 30. 08:24
 5/7 anonim ***** válasza:

A hülye azt hiszi mindent megértett, a bölcs tudja, hogy még semmit nem tud...

Kezdj el olvasni, kevesebbet, netezz, gépezz...

2017. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megvilágosodni elkezdtèl. Ne hagyd abba. A pokol az út rèsze. Magam is megjártam.
2017. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont így érzek én is, csak talán már kissé sikerült pozitívabbá válnom.


Ha pesti vagy, írj, szerintem sok közös témánk lenne.


25f

2017. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!