Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Nem biztos,h jó kategória, nem tudtam hova soroljam be.



Tehát. Egy 13 éves lány vagyok, akit az emberek nagyooon szeretnek kihasználni. Többször is érzem azt,hogy nem kellek senkinek és, hogy egy haszontalan lény vagyok valahol a világban. Tudni kell rólam, hogy utálom az embereket, viszont szeretnék barátokat találni, akik nem csak 2 napig bírnak velem beszélni. Sok példa fordult már elő velem, hogy egy fiúval megismerkedtünk, beszéltünk, aztán mintha nem is ismerne, lekoptatott. A szülinapomon(ami ma van) vártam,hogy egy bizonyos személy felköszöntsön, de nem tette meg. Vele elég jó kapcsolatot ápoltam, de megromlott.


Miért érzem azt, hogy kihasználnak az emberek? Hogy egy "játékszer" vagyok csak nekik?


Válaszokat előre köszönöm! 💚


Helyesírási hibákért bocsi, telóról vagyok



2017. nov. 4. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot, a választ nem tudom!
2017. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Boldog Szülinapot!

Tök jó barát lehetsz :)

2017. nov. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Boldog Szülinapot kincs!
2017. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 💚💚💚
2017. nov. 5. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam hasonló cipőben, de megtaláltam azt aki mellett kiteljesedhettem, aki tényleg törődik velem. Kitartást neked és kívánom h te is találd meg! És boldog szülinapot! 21/L
2017. nov. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!