Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem úgy, hogy "kivetőd...

Miért érzem úgy, hogy "kivetődtem minden körből"?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok

A legtöbb barátom 18 éves korom környékén volt, 22 éves koromra sokkal kevesebb lehetőségem maradt aztán belementem egy kapcsolatba.

25 évesen szakítottunk most pedig próbálom újraépíteni a dolgokat, új társaságokhoz csatlakozni, stb, de úgy érzem nem befogadóak.


NEM ÉN égtem ki, hanem ők utasítanak vissza, én próbálkozom. Nagyon erősen, de semmi. Magától nem keres senki, partra vetődtem. Mintha nem is léteznék.

Ha felkötném magam itt az albérletemben a főbérlőn kívül senki sem venné észre, hogy meghaltam. Úgy érzem.


És én meghalok így érzelmileg. Nekem hiányzik az élet, az álmodozás. És nem érzem a fejem fölött elszállt éveket. A régi ismerőseim nagy részét bedarálták az eljegyzős kapcsolatok, családba álltak, vagy bedarálta őket a rendszer, a munka. Nagyon kevés olyan ismerősöm van aki nincs "elvakulva" a kis világától.


De a 19-22 éves fiatalok világától meg már messze vagyok.

Úgy érzem magam mint amikor 20 évesen néztem a szorgos pincéreket és mindig azt gondoltam, hogy én nem akarok ilyen lenni. Nem "adom el magam"

Ez sikerült, nem adtam el magam. Viszonylag jól élek, de nincs életem. Más is érzi ezt?


2017. okt. 12. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Iratkozz be egy bachata vagy kizomba tanfolyamra. :)

Pár hónap után meg jöhetnek a táncos bulik, wellness hétvégék, hetes táborok.

2017. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 9 évvel fiatalabb vagyok, de én is érzem..nulla az egész. Iskolába járok, hétvégén dolgozok, nem járok szinte sehova. A családról inkább nem beszélek..
2017. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor jön rá az ember, hogy igazából soha nem is voltak igaz barátai.
2017. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is igy vagyok,30 éves, de ez régen is így volt. Nincsenek barátaim, se kapcsolat. Igaz már munka se. A jelenség az egész nyugati világban elterjedt. Bizalamtlanság, széthúzás, és a legjobb arc mutogatása a közösségi médiába, folytonos valóságtagadás.
2017. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Másrészt ez a tánc jó ötlet számomra is :)

Szerintem meg nincs olyan, hogy '19-22 évesek világa', nem érdemes tipizálni, nem tesz jót.

2017. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bizalom köréért harcolni kell
2017. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bizalom köre? Te vagy az, Mészáros?
2017. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a felnőtt, dolgozó élet rákfenéje a nyugati világban. Mindenki dolgozik, és már többségében komoly kapcsolatban vannak az emberek, illetve jönnek a gyerekek. A barátok csak nehezen érnek rá, akkor is hétköznap, mert a hétvége a családé.

Akinek meg nincs családja, vagy párkapcsolata, sokszor magányos. Én is így vagyok vele, ha felhívom egy barátom, hogy találkozzunk, két hétre rá tud bezsúfolni valahová.

Én azt csináltam, hogy beiratkoztam táncra, illetve nyelvtanfolyamra is tervezem. Amikor szabad a délutánom, sportolok,színjátszóra járok, próbálom hasznosan tölteni az időt, és így új embereket ismerek meg. Gondolkozom még egy önismereti kurzuson is, ahol megismered önmagad, megtanulod kezelni a szorongást és a stresszt.

2017. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!