Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy adjam tudtukra?

Hogy adjam tudtukra?

Figyelt kérdés

Osztályom 1. óta zaklat... Kiközösít... Mint a családom otthon... Nagyon mély depresszióban vagyok mostanában, de ezért is csak csúfolnak...


Próbáltam mindent, kivéve a depressziós zenehallgatást a jelenlétükben... Zenéket és ötleteket kérek így most tőletek, hogy:

Hogy. Adjam. Tudtukra.


16/F



2017. nov. 5. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szavakkal.
2017. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam megfogalmazni értelmesen is, és durvábban is...

Nem reagáltak rá... Se az osztály.. Se... a családom...

2017. nov. 5. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Iskolapszichológus esetleg?
2017. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Hagyd ott ezt az iskolát. Komolyan. Sokkal jobban jársz, ha megszabadulsz egy ilyen közösségtől. Ezt tapasztalatból mondom sajnos, engem teljesen tönkretett egy hasonló osztályban eltöltött 4 év...bele se merek gondolni, mennyivel másabb, nyitottabb ember lennék, ha ott tudtam volna hagyni azt az iskolát. A mai napig kísértenek az ott történtek. Te előzd meg ezt a helyzetet!
2017. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdés az, hogy mivel csúfolnak? Mi miatt? Hátha lehet rajta változtatni, megszüntetni az okot. Nálam így volt, és megszűnt a csúfolás. Igaz, annyival könnyebb volt, hogy otthon ezt nem élem át, "csak" a suliban. Első osztálytól szinte végig.
2017. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!