Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy jobb legyen?

Mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az hogy 8.os vagyok és tavaly jöttem át ebbe a suliba. Itt mindenki annyira felszínes. Egész nap a külsőjükről beszélnek és kibeszélik egymást. Én nem ilyen vagyok. Általában én vagyok az aki mindenkit meghallgat és tanácsot ad. Azt mondják hogy nagyon szeretnek de én nem érzem így. Az előző sulimba is mindenki ezt mondta és mégis leszarnak mostmár. 2-3emberrel maradt meg a barátság de már az sem az igazi. Van egy kutyám akit nagyon szeretek. Szinte csak miatta élek. A családomban mindenki a tesómat isteníti én meg le vagyok szarva. Naponta többször gondolok a halálra hogy milyen jó lenne és hogy senkinek nem hiányoznék. Egyedül a kutyám miatt nem öltem még meg magam mert a családom úgy is menhelyre adná amit nem szeretnék. Segítsetek kérlek hogy mit csináljak hogy jobban érezzem magam? Nagyon köszönök előre is minden segítséget.

14/L



2017. nov. 11. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Öleld át a szüleid, és a tesód.
2017. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves a kutyád?
2017. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jobb feleslegesnek LENNI mint semilyennek NEM LENNI


még adhatja az élet amit fukarul osztott eddig: a szeretetet


várj és simizd meg azt az életmentő bundást

2017. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Megszoktam őket ölelni


2. 4éves lesz


3. Remeljük. Megsimiztam :)


Köszönöm a válaszokat

2017. nov. 11. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg olyan tevékenységet találni, amit igazán szeretsz, és örömet okoz. Bár ez persze nem könnyű. Én pl. gyerekkoromban nagyon sokat rajzoltam, de tizenéves koromban abbahagytam. Aztán mostanában egyszer megint rajzolgattam kicsit, és egészen kellemes hangulatom lett tőle.

Másrészt, megpróbálhatnál néhány netes barátot találni, akiknek hozzád hasonló az értékrendje.

A lényeg, hogy ne gondolj halálra! Még nagyon fiatal vagy, lehet, hogy ez csak egy átmeneti időszak, és pár év múlva jobb lesz. Hiszen 8.-os vagy, jövőre lehet, hogy bekerülsz egy tök jó osztályba a középiskolában. :)

Én a gimi első két évében voltam kb. hasonló helyzetben... Ha szeretnél beszélgetni, nekem nyugodtan írhatsz. :) Ha nem zavar, hogy idősebb vagyok nálad. (24/F)

2017. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!