Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire indokolt az én...

Mennyire indokolt az én esetemben, hogy úgy élem az életemet, hogy teljen el a következő napom is, amivel közelebb leszek a halálomhoz?

Figyelt kérdés
Alacsony és sovány vagyok (170cm/53kg), nincsenek barátaim, nem járok szórakozni/beszélgetni/kikapcsolódni, sosem volt barátnőm (meghitt beszélgetés sem), totál elégedetlen vagyok a testemmel (arc, alkat, lábméret, férfiasság, libidó, közérzet). A tanulás is csak egy kényszer és semmi célom az egyetemmel meg azon kívül sem. Egyedül aludni szeretek és tespedni a gép előtt céltalanul gyk-zva és netezve. Utálom az embereket és társaságukat. Semmi nem érdekel, ami egy minimális erőkifejtést és gondolkodást igényelne részemről vagyis utálok konditerembe járni és tanulni/képezni magamat. Legszívesebben örökké aludnék úgy hogy csak enni kelnék fel.

2017. nov. 17. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
menj pszichológushoz
2017. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Ez abszolút nem normális! Főleg ha még kényszert se érzel rá, hogy jó lenne megváltozni, összeszedni magad!


Feltétlenül keress fel egy szakembert, megfelelő kezeléssel és pozitív hozzáállással sokat javulhat ez az állapot!


Ha ezt tovább folytatod, teljes elszigeteltségben, magányban, egészségtelen környezetben fogsz tengődni... Mivel nem vagy motivált, gondolom majd a munka se fog érdekelni, ergo pénzed se lesz, ezáltal pedig valaki folyamatos anyagi támogatására szorulnál...

2017. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Megértelek... Főként így a tél beköszöntével, hogy egyre szürkébbek a napok szó szerint. Nem vagy ezzel egyedül.

Üdv: a klubban

2017. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
50%
nyavalyogni bárki tud...tenni csak aki akar is :)
2017. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha nincsenek barátaid miért nem szerzel? Ha nem jársz el sehova, miért nem szeded össze magad es mész le egy bárba, vagy tudom is én. Az nem fog segíteni, hogy ide kiirod, csak az, ha változtatsz, változtass a saját érdekedben.
2017. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Mennyi idős vagy, ha megkérdezhetem? Ha van kedved, én szívesen beszélgetnék veled, még én sem tudom mit kezdjek majd az életemmel. 17/L
2017. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
végre egy karitatív nőszemély
2017. nov. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nem is értem ki gondolja úgy, hogy lehet valakin segíteni, aki úgy nyilatkozik "utálok konditerembe járni és tanulni/képezni magamat. Legszívesebben örökké aludnék úgy hogy csak enni kelnék fel." ...ez nem olyan dolog ami miatt valakit sajnálni lehet, vagy segíteni...simán csak feltűnési viszketegséges önsajnáltatás....
2017. nov. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semennyire sem indokolt, mert minden lehetőséged megvan egy boldog élethez, olyan dolgok, amikért más kegyetlenül sokat küzdött (felvettek egy egyetemre, van számítógéped - és gondolom nem kell suli mellet 40-60 órákat melóznod egy héten, hogy eltartsd magad, miközben az életed építed btw.)

Szóval egy hisztis, akaratgyenge kisfiú picsogását hallhatjuk. Engem meg ez kegyetlenül felcsesz, mert nem élhetek olyan életet, mint te, hetek óta ma van az első szabadnapom, aludni meg én is nagyon szeretnék, csak már egy ideje nincs rá idő. A másik, hogy utálod az embereket, és a társaságukat, de csaj azért kéne, mi? Nem értem...

Mindegy, a lényeg, hogy majd ha eléggé szenvedni fogsz a saját hülyeségedtől, akkor elmész szépen dilidokihoz, akihez kellene, addig meg nem érdemes veled foglalkozni.

2017. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!