Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok a volt párom...

Magányos vagyok a volt párom nélkül, aki readásul terhesen hagyott itt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy 20hónapos kisfiúnk,most pedig 36hetes km vagyok.Még mindig várom őt,de nem tudom meddig bírom még..mióta elhagyott másért,aki readásul kihasználja,de ez mellékes,úgy érzem hullámvölgyben élek.Szeretnék boldog lenni,de nem tudom,h ez valaha lehetséges lesz-e,readásul két gyermeket kevesen fogadnának el,ha új életet kezdenék valamikor..vkivel..tanácsok?
2017. nov. 19. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Rendes ember lehet, tenni kell rá magasról, de ha már ilyen aranyos volt, akkor a gyereket se láthassa akármikor. Majd jön valami pasi, hidd el.
2017. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Baba-mama klubokba eljárni ismerkedni?


(Hátha találsz egy hasonló "cipőben" járó anyukát - vagy akár többet.)


Ui: Én drukkolok, hogy sikerüljön megoldást találnod a helyzeted mielőbbi rendezésére!

2017. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Imádkozz, hogy NE jöjjön vissza!
2017. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Az ég áldjon meg, még meg sem szülted a második, felelőtlenül bevállalt gyereket, de már azon jár az eszed, hogy így hogyan pasizz be? Nem nyomasztóbb a pénz, vagy a segítség hiánya elsősorban? Nem kellene leülni és végiggondolni, hogy mi siklott ki, mit nem vettél észre, mennyire erőltetted azt a babócát... mielőtt beleugranál bárkivel, aki elfogad két gyerekkel, előbb magadban is tegyél rendet.
2017. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
4.te aztán jó megvigasztaltad a hölgyet gratulálok ,én egy igazi érzéketlen állat vagyok de te bőven túlteszel rajtam
2017. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom 36 héttel ezelőtt még rózsás volt a kapcsolatotok, hogy be kellett vállalni azt a gyereket, mi?
2017. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Apukának üzenem:

"Ha a patkányok törödnek a sajátjukkal ti miért nem?"

2017. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Ez van.... mert nektek a "rossz fiú" kell....
2017. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon a gondolat, hogy ot is epp kihasznaljak.
2017. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy bunkó volt, de akkor is igaza van...
2017. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!