Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok a volt párom...

Magányos vagyok a volt párom nélkül, aki readásul terhesen hagyott itt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy 20hónapos kisfiúnk,most pedig 36hetes km vagyok.Még mindig várom őt,de nem tudom meddig bírom még..mióta elhagyott másért,aki readásul kihasználja,de ez mellékes,úgy érzem hullámvölgyben élek.Szeretnék boldog lenni,de nem tudom,h ez valaha lehetséges lesz-e,readásul két gyermeket kevesen fogadnának el,ha új életet kezdenék valamikor..vkivel..tanácsok?
2017. nov. 19. 19:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Mármint az egyik előző válaszolónak. Nem a gyerekeket kéne sorban potyogtatni és ilyen patkányok után sóvárogni meg azon gondolkodni hogy ki lesz a következő apajelölt... akkor talán könnyebb lenne...
2017. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.


Ami megtörtént, azon már nem lehet változtatni.


Ezért írtam egy olyan megoldást, amit a leginkább kézenfekvőnek találok ebben a szituációban...

2017. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Na,na,na! Először is! Aki tanácsot adott köszi! DE! Valamit tisztázzunk,mert félreértett itt pár ember! Kezdjük ott,hogy nem akarok pasit,ahogy írtátok! Nem erről van szó! Hanem épp arról,ha VALAHA TÚL TUDOK LÉPNI ÉS NEM CSAK AGGYAL,HANEM SZÍVVEL IS,HOGYAN IS FOLYTATHATNÁM TOVÁBB AZ ÉLETEM? na ez volt a lényeg! A másik,igaz ez nem ebbe a rovatba tartozik,de mind1: nem értem mért hiszi mindenki azt,h hűha egy gyerek,vagy netán 2 felnevelése egy vagyon?! Persze minden szülő a legjobbat akarja adni a gyermekének,de nem plusz 1 tányér levesen vagy nem egy szelet kenyéren múlik.
2017. nov. 19. 22:55
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

#13

Azért te rohadt nagy tévedésben vagy Kérdező!

Egy gyerek nem nevelődik fel egy tányér levesen, vagy egy szelet kenyéren. Nekem ennél még a kutyáim is többe vannak.

Nekünk EGY gyerekünk van, törvényes házasságban, tervezetten született és bár nem készítettem költségvetést, hogy "mennyiben van", de ha tisztességgel akarod etetni, öltöztetni, iskoláztatni, a képességeinek megfelelő képzésekre járatni, normális otthont biztosítani neki, ha tehetséges, akkor nagykorúként is finanszírozni a továbbtanulását, az bizony nem két fillér.

Persze vannak nyomorult gyerekek, akik nőnek mint a dudva, ingyen iskolai kaján, ruhacsomagokon, de nem ők a követendő példa, ők pont az ilyen felelőtlenül gondolkozó embereknek mint te, köszönhetik a szar életüket.

2017. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hallod, ezzel az agykapacitással, ami neked van, én is elhagytalak volna!

Majd megtudod, amikor kis különbséggel a gyerekeid iskolások és később kamaszok lesznek, hogy mennyi az annyi.

Minden lehetséges fórumon tarhálni fogsz azért a bizonyos "tányér levesért", hogy ne haljatok éhen és akármekkora lesz a szociális háló, nem fogod tudni megadni nekik azt, ami a normális élethez kell. A te hülyeséged és felelőtlenséged miatt életre hívtál két szerencsétlent, akik már a születésük pillanatában hátrányos helyzetűek.

De igazad van, van kiút! Varrd valami pali nyakában magatokat, de jól válassz, legyen pénze és ne legyen saját gyereke, mert másképp nem fog menni!

2017. nov. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

Persze minden szülő a legjobbat akarja adni a gyermekének,de nem plusz 1 tányér levesen vagy nem egy szelet kenyéren múlik - NEM?! PEdig DE!


Képzeld, sokszor, ÖRÜLSZ, ha egyet meg tudsz etetni, mert NINCS PéNZ!


Egyébként mi a fenéért kellett egy eleve szar kapcsolatba MÉG EGY gyereket vállalni?! Neked tényleg nem sok eszed van, kezdem érteni, miért hagyott el a "párod".


És nem érdekel, hogy bunkó vagyok, mikor felbx, mekkora bullshit hülyeségeket beszélsz.

2017. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én meg látom,h mindenki félreértelmezett! A másik dolog,h igenis tervezett volt..egyet sajnos elveszítettünk és evvel is kérdéses volt mi lesz.De ez megint nem ide tartozik! Látom,h sokaknak az anyagi a lényeg,nem a szeretet.Egy jó pl.50éve mégis vhogy felcseperedtek a gyereket,és lám nem lettek k..va nagy igényű,beképzelt,'mindent akarok' felnőttek! Itt a felfogással is baj van! Nade,sztem itt hagyjuk is abba és nem azért mert nem tudom elviselni a számotokra megfelelő kritikát,hanem azért,mert itt már nem tanácsokról és véleményekről van már szó,hanem gúnyolódásról és becsmérlésről! Eleve nem beszélünk egyes hangnemben a másikkal! Ez az oldal elvesztette régi mivoltát. És annak,aki azt írta,h nagyképű pi..a vagyok..lehet,de csak azért,mert nem tartozom azok közé akik ugranak egy felajánlásra egyenesen az ágyba! Sziasztok!
2017. nov. 20. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!