Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem találok barátnőt. Magányos...

Nem találok barátnőt. Magányos vagyok Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

Egyetemista srác vagyok,a csoporttársaim többsége lány,akinek pasija van. Mármint a normálisabbaknak mind.

A gyerekkori barátaim többsége,már lemorzsolódott mellőlem.

Testvérem sincs így sehova se járok,mert egyedül nincs kedvem elmenni sehova.

Konditerembe is jártam,de szinte mindenki a aaját világával volt elfoglalva,így ott sem ismerkedtem.

Több netes társkeresőre is felregisztráltam magam,de a Tinderen is Aug vége óta volt kemény 4 db match-em. A többi oodalon is hasonló "sikereim" voltak.

Emiatti sikertelenség miatt szerencsétlennek érzem magam és nem látom,hogy változna valami a közeljövőben.

Volt hogy egyedül elmentem moziba,de xar érzés volt,hogy egyedül vagyok.


Nem tartom magam gnómnak,nyilván nem vagyok Brad Pitt,de tőlem csúnyább pasiknak is van barátnője.


Mit kéne másképp csinálnom?


2017. nov. 21. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem beképzeltségből írom, de nekem is ez a gondom, sőt már nem is gond, már eljutottam arra a szintre, hogy egyelőre magamat szeretném rendbe tenni: munkahely, diploma, tapasztalatok.


Ez azért van, mert egyedi személyiség vagy, úgymond kilógsz a sorból (nem külsőre értem). Ez valamiért megriasztja a lányokat, ha nem ugyanazt a sablont látják és nem akarnak megismerni.


Nekem már volt két barátnőm. Az egyiktől megkaptam, hogy túlzottan rendes vagyok mindenkivel (aki nem adott indokot arra, hogy másképp viselkedjek vele) és szentimentális, ő férfit akar (Na itt kiborult a bili rendesen, de igazából utána már nevettem rajta :D).


Innentől nem tudok többet tenni, nem tudok és nem is akarok megváltozni. Te se tedd, és egy tanács, ne akarj barátnőt, legalábbis ne vágyódj utána, aztán majd betoppan. Nem kinézet teszi az embert, ezt ne feledd.


Amit ajánlani tudok, hogy csatlakozz egy csoporthoz, egy olyan tevékenységben, melyet te is szeretsz csinálni: sportklub, táncház, stb.. Sokat segít hidd el, új embereket ismersz meg és különbséget is tudsz tenni közöttük: tudsz szelektálni kivel éri meg ismeretségi kört kialakítani, és ki az akivel nem.


25F

2017. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
túlságosan rágörcsölsz.
2017. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

120kg vagyok, masszív, zsíros a hajam, és szerintem néha szagom is van... kommunikáció...

Soha nem tartott vissza, ha egy csajnak akár pasija is van... ha jól kijöttünk, jó vele beszélgetni, akkor elszedtem a pasitól... ennyi... nem tudom mi a francot görcsölnek ezen ennyien... az egész csak kommunikáció. Barátnőmmel 4éve együtt vagyunk, és neki is volt pasija mikor megismertem.

2017. nov. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó,na persze én meg vagyok a hóvirág.
2017. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi?
2017. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!