Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt csak férfiak vannak, vagy...

Itt csak férfiak vannak, vagy csak ők írnak privátot?

Figyelt kérdés

A szexualitás kategóriánál pl értem, hogy miért van több férfi, de itt nem. Több magányos férfi lenne? A való életben nem ezt látom. Légyszi leírnátok kommentben a következőket:


-nem

-kor

-nincsenek barátaim/nincsen párkapcsolatom(vagy szexuális partnerem)/egyik sincs


?


Köszi

(21l)



2017. nov. 22. 19:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Nő, 27, barát nem igazán, inkább csak ismerősök, elég kapcsolat függő vagyok, így nagyon magányos, mióta elhagytak
2017. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

27/F, Egyik sincs.


#10! Igazán hozzátehetnéd, hogy tőlem idéztél! Ha nincsenek saját gondolataid, ne válaszolj! Ha meg idézel, linkeld a forrást, vagy legalább tedd idézőjelbe!

Innen másolta, #9-es válasz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..

2017. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha nõk írnának privátot, mibõl gondolod, hogy pont pasiknak ismerkedés céljából? Vagy mi köze ennek a priváthoz? Én nõként kaptam nõtõl üzenetet, másnak viszont nem küldök, és nem is kapok, mert nem tartom fontosnak, hogy mindenhova leírogassam a nemem.
2017. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

-nem

-kor

-nincsenek barátaim/nincsen párkapcsolatom(vagy szexuális partnerem)/egyik sincs


egyszer egy csoda folytán egy lány írt rám és nem én ő rá és nem volt kamu

2017. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

-Férfi

-20 éves

-Röviden: Egyik sincs


-Hoszabban:

Külföldön tanulok programozónak. Kicsit magamba húzódó vagyok ezért itt az elmúlt 3 hónap alatt amióta itt vagyok nagyon senkivel sem kerültem olyan jó kapcsolatba, hogy barátnak nevezhessem.


Magyarországon vannak barátaim, de velük nagyon nem tartom a kapcsolatot.


Nem, vagyok "furcsa", kövér vagy tipikusan ronda, épp ellenkezőleg. Nagyon sokat szivattak még általános iskolában és emiatt elkezdtem kondizni ... fogytam 30kgot majd kicsit megizmosodtam, de akkora nyomot hagyott bennem a történtek, hogy mindig is kicsit visszahúzódóbb leszek, akárhogy nézek ki, akármilyen sikeres leszek....


Emiatt kicsit a sztoikus filozófia rabja lettem. Napi 10 órát dolgozok (ebbe benne vannak a sulis dolgok és amit az iskola mellet tanulok). A munkába vetettem magamat, hogy ne kelljen az emberekkel foglalkoznom....


Párkapcsolat:

Sok barátnőm volt középiskolában, de most nagyon meg sem adom a lehetőséget, hogy legyen, mert nem járok olyan helyekre ahol igazán találkozhatnék akárkivel is. Max az egyetemen, ami pont elég is lenne, de én vagyok tipikusan az aki hátul a sarokban programozik...


Néha lenne lehetőségem, de valamiért soha sem élek vele....

2017. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
62%

Én azt vallom, ha egy nő párkapcsolatra vágyik egy dolgot kell tennie hozzá: eldönteni.

Ha egy férfi vágyik kapcsolatra, még az egyenként lehordott csillagok az égről is kevesek hozzá.

28F

2017. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 FalledAngel ***** válasza:
Én 40/F vagyok, 2-3 igaz barátom van, kevés haverom van és azért vagyok itt, mert egyedi életszemléletem van+az életben is mentorálok. Végül, hogy megosszam a gondolataimat azzal, akinek hasznos.
2017. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#16

Adott egy helyzet, amelyben egy csinos nõ után 100 lúzer pasi csorgatja a nyálát és azt várják, hogy a nõ “eldöntse”, hogy kapcsolatban akar lenni akár egyikükkel. Ettõl a nõ nem szerencsés, még akkor sem ha 200 ellenszenves pasi teper utána, mert nem attól lesz neki jobb, hogy sokan vágynak rá, hanem attól, ha talál egy érdemes férfit. Nehèz lehet ilyent találnia, de neki nem érdeke, hogy “eldöntse” azt hogy összejöjjön bármelyik balfékkel, aki vágyakozik utána (az ilyen balfékeknek meg a saját problémájuk, ha tepernek egy nõ után, aki nem veszi figyelembe õket, ha van egy csöpp méltóságuk, nem akarják “lehozni a csillagokat” egy ilyennek)

2017. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
49%

Imádom amikor azt mondják hogy a nőknek csak dönteniük kell.


Inkább kijavítanám arra hogy a *szép* nőknek csak dönteniük kell.

A csúnya lányokat ugyanúgy elküldik a búsba amikor próbálkoznak mint a csúnya fiúkat.

2017. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
31F, egyik sincs.
2017. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!