Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt csak férfiak vannak, vagy...

Itt csak férfiak vannak, vagy csak ők írnak privátot?

Figyelt kérdés

A szexualitás kategóriánál pl értem, hogy miért van több férfi, de itt nem. Több magányos férfi lenne? A való életben nem ezt látom. Légyszi leírnátok kommentben a következőket:


-nem

-kor

-nincsenek barátaim/nincsen párkapcsolatom(vagy szexuális partnerem)/egyik sincs


?


Köszi

(21l)



2017. nov. 22. 19:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mért van itt több férfi ? Mert a mai világban a férfi nagyobb áldozat mint egy nő. A férfiban nagyobb érzelem van , de nem szeretik felszínre hozni.
2017. dec. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, de nem írok privátot, értelmetlen.

A kérdésedre a válaszok:

- Férfi

- 32

- Nincsenek barátaim vagy párkapcsolatom, túl excentrikus vagyok


"Ettol a no nem szerencsés, még akkor sem ha 200 ellenszenves pasi teper utána, mert nem attól lesz neki jobb, hogy sokan vágynak rá, hanem attól, ha talál egy érdemes férfit."


Az a 200 pasi az pont 200-zal több, mint amennyi lány vágyakozik egy átlagpasas után. Erről pedig ennyit, ide egy pontot kérek.


"A csúnya lányokat ugyanúgy elküldik a búsba amikor próbálkoznak mint a csúnya fiúkat."


Baromság. Regisztrálj fel bármelyik társkeresőre, fotót sem kell feltöltened, heti 20 levelet minimum kapsz, de az 50 se ritka.

Akkora a férfitöbblet, hogy még az átlag alatti lányok is bőven válogathatnak, társkeresőkön meg aztán, ahol 100 pasas jut 1 csajra, ott meg főleg.

2018. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Sokkal több a magányos férfi, Kérdező.

A való életben meg nem fogsz látni férfiakat a magányukkal andalogni a napsütötte sétányon, csak szerelmespárokat.

És amúgyis, azt látsz meg csak, amit akarsz.


Férfi, 32, nincs egyik se


#18, az már a nő baja, ha 100 pasiból egyet se tud választani, mert szerinte mind "lúzer". Nem lehet hogy akkor ő megy szembe az autósztrádán, nem a másik 100? Kaptad a piros kezet.


#19, a csúnya lányok is kapnak heti 20 levelet társkeresőn minimum, szóval az állításod fals. Ja, a Pumped Gabó-féle díszfszok elküldik őket a búsba. Nem ilyenek után kell vágyakozni.

Neked is ment a piros kéz.

2018. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nagyjából ugyanannyi nő van, mint férfi. Akkor hogy lehetne több magányos férfi?? A nők egy része szerinted ugyanazzal a férfival van kapcsolatban, vagy ezt hogy?
2018. okt. 30. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!