Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a biztosíték arra, hogy...

Mi a biztosíték arra, hogy nincs igazam, amikor azt mondom, hogy külsőségek alapján választanak partnert maguknak jó testi adottságú nők?

Figyelt kérdés
Arról nem is beszélve, hogy magyar lányok tömegei ülnek gép elött, elhagyva a személyes kontaktust, várva a gazdagokra. A beállós képeket minek teszik kiba facebookra, ha senkivel nem akarnak összejönni? Összeszedni a likeokat és kièlni másokin a frusztrációjukat? Aztnis szégyenli mindeggyik, hogy nézik a budapestet állandóan. Pedig nézik. Az a fura, hogy sok fenőtt lány nem él szexuális életet. De miérz , nekik senki nem jó? Sok férfi persze hogy felvan háborodva, mert ez köztudott, hogy mindenki nem lehet gazdag, ezért sokak csak nézelődnek, meg italmeghívásra költenek. Ez azért érződik mindenhol. És most ne a budapestiekből induljunk ki. Mert ott lehet ugyan mások a lányik, de ott is nagy része fellegekben jár.Hát sokan szülőfalujakat haggyák el , hogy felköltözzenek a fényűző élet reményében.Egyszerűen nem jó, hogy abban mindig kifogást találnak a nők, akinek nincs elég pénze. Aztán undorító testű, hozzá nem illő emberekkel is összeállnak egy házért, egy kocsiért. Egy lehetőség van, ami csak kezdetnek elég, de valahol el kell kezdeni. Lássák meg a férfiak a nők személyiséghibáit és ne hunnyanak szemet fellette. Ha már küzdeni nem akarnak ellene, határolódjanak el, mert valahol ők tehetnek róla, hogy ilyen rossz emberekké váltak ezek a fiatal válogatós nők.
2017. dec. 1. 21:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Oszt neked mér nem jó a buta ronda kövér Rozika? Ő úgyse hajthatna a gazdag menőcsávókra ,mert semmi esélye ,ahogy neked sincs a jól kinéző menő csajoknál ,tehát ott a lehetőséged őt megszerezni ! Válasz a saját szinteden lévő polcokról!
2017. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Emberfüggő
2017. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom, milyen fontoskodó szöveg:DD "Mi a biztosíték..", na csinálj már itt állami ügyet a kis személyes magánéleti nyavalyáidból...
2017. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Téged most az triggerel, hogy a nők számára fontos szempont, hogy egy férfinak legyen valamiféle önálló egzisztenciája? Szerintem ez igazából rendben van, így alakult ki az évezredek során. A gáz maximum az lehet, ha a csaj semmit nem tud "nyújtani", már a puszta látványon kívül. De ha belegondolsz, ezzel nem is kell már foglalkoznod, hiszen a frusztrált kérdésfeltevésből úgy gondolom, hogy te nem rendelkezel ilyen fajta "külsőségekkel" amiket próbáltál felsorolni. (ne aggódj, én se )
2017. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Te azt nagyon nem tudod, hogy mivel rendelkezem. 1:es A jóképű férfiaknak mi a szintje? A bűnrondák?Csak azért, mert nincs elég pénzük? Gondolkozz már ember. Ne kategorizálj eszetlenül.
2017. dec. 1. 22:21
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek két dolog nagyon fontos párválasztásnál. Az első a biztonság. Egy olyan ember mindig előnyben van aki a biztonságos környezetet meg tudja teremteni. És ez a mai világban az anyagiakon múlik. Láttam én is már csajt dobni a jóképű, kockás hasú, odaadó és kedves srácot kinek egy albérlete volt, autója nem, és nem tehette meg hogy fényűző életet élhessen. És másnap összejött a csaj egy kövér, kevésbé szép csávóval akinek nagy háza volt, új luxus német autója és kéthavonta egy-egy külföldi hétvége. Persze azért ez nem mindennapos eset, de láttam megtörténni. (A vicc az volt miután a gazdag csávó dobta összejött egy másik kevésbé jómódú sráccal, majd mikor a gazdag tag megint adott neki egy lehetőséget másnap élt is vele. Az egy évig tartott.)

A másik ami nagyon fontos a nőknek az a dominancia. Hogy érezzék hogy akivel vannak az erős és igenis domináns (kicsit az is biztonságot ad). Aki meg sokat keres az nyilván nem árút pakol vagy WC-t takarít hanem valahol embereket irányít, mások felett van.


A mai világ egy hatalmas illúziója amit kiskorunkban el szeretnének hitetni mindkét nemmel, és a felnőttek nagy része a végletekig ragaszkodik hozzá az hogy a lányok egy kedves, türelmes, tesztoszterontól mentes, előzékeny, érzelmes férfire vágynak. A valóság az hogy sokan nem is vallják be maguknak, de ez egyáltalán nem így van. A csajok a domináns pasikra buknak.


Az meg hogy a mai világban a férfiak 20 százaléka jut a nők 80 százalékához már más kérdés. El vannak nőiesedve a férfiak, azt hiszik és azt várják hogy kedveskedni kell a csajokkal, és akkor idővel az beleszeret. Hát velem a barátaim is kedvesek szoktak lenni, én is velük mégse szerettem beléjük. Ugyan így csajok is. Ha nem vonz akkor lehet bármilyen kedves, nagyon jó barátok is lehetünk, de nem fog menni. A csajnak se vonzó ha az akinek eredetileg dominánsnak kéne lennie ott nyalja a talpát egész nap hogy minél előbb meglegyen az általa beképzelt kedvességkuponból annyi amennyit beválthat szexre... Aztán mikor meg nem jön össze ilyen kérdések születnek.


És amúgy is kereset-kínálat. Ha megtehetnéd te is válogatnál. Ő miért ne tenné?

2017. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

"Gondolkozz már ember. Ne kategorizálj eszetlenül."


Ezt magadnak is mondogathatnád, ahogy az itteni leírásaidat nézem.

2017. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

erre nincsen semmi biztosíték.

annak van igaza, aki a dominanciáról ír. én nő vagyok, szóval tudom. Nekem az a fontos, hogy ne egy szegénylegény legyen, hanem anyagilag legalább tartson ott, ahol én. Nem kell, hogy vezető legyen, meg ilyenek, de ne a szüleinél éljen, stb. Férfiasságban pedig legyen férfias, akarjon engem, legyen erős a személyisége. ettől még lehet kedves. A gyenge férfiaktól kiráz a hideg.

2017. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vágynak arra az életre, amit egy gazdag jabba meg tud nekik teremteni, de a férfira sosem fognak vágyni. Nem a pókhasú gazdag férjéről fog álmodozni egy attraktív lány (meg akármilyen lány), hanem egy bikáról, akinek megvan minden genetikai adottsága és jól tartja magát. Ezért a cuckold a legelterjettebb fetish nyugaton manapság.


Nem kérdés, hogy melyik féle ember lennék szívesebben. Jelenleg a csoró és a nem szép kategóriába is bele esek. :D

2017. dec. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Jövőd a lelkedből rád mosolyog!

Rossz helyen dobott le a GÓJa, apukád bánja, hogy anno lecsúszott édesanyád bugyuGÓJa.

Mi a biztosíték, arra hogy nincs igazam, amikor azt állítom, hogy édesanyukád külsőségek alapján választotta édesapukádat.


Minden gazdag pasi nagyon unja már a jó testi adottsággal rendelkező barátnőjét, mert a jó testi adottság csak a kezdetekben izgalmas. Láthatod a hírességek példáin, pl Natasha Henstridge mindössze három évig volt házas, és a tanulság az, hogy nagyon alacsonyra tetted a lécet, ha neked csak a jó minőségű termékek jönnek be. 90/60/90

2017. dec. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!