Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy nő, függetlenül a férfiakt...

Egy nő, függetlenül a férfiaktól, egyedül is csinálhat karriert? 18/L

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 17:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%
persze csinálhat
2017. dec. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
Már az a 100 év elmúlt, mikor még nem lehetett. :)
2017. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 DK421 válasza:
33%

Már miért ne csinálhatnál? Őszintén szólva: a független, egyedülálló nőket még a munkaadók előnyben is részesítik, ha olyan munkakörbe jelentkezel. (Ha van párod, értelem szerűen nem szabad elmondani az állásinterjún.) Hogy miért? Kisebb esélyt látnak arra, hogy a szerződéskötés után rögtön bejelented, hogy elmégy gyereket szülni és munkahelyi munkavégzés nélkül fizetniük kell az utánad járó járulékokat.

Arra azonban vigyázz, mit kérnek tőled! Büszkeségedet, becsületedet feláldozod-e a karrierért, ha úgy adódik?

2017. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
78%
És egy férfi, függetlenül a nőktől, egyedül is csinálhat karriert? :) 18/F
2017. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
4%
#14 Hagyjuk mar..
2017. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkit lepontoznak, aki azt írja csinálhat, de senki sem tudja megmondani miért ne csinálhatna. :DDD Aranyosak vagytok :D
2017. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
Csinálhat. Már csak azért gondolom, mert azért vannak is ilyen nők.
2017. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
77%
Egymillió felett keresek és legutóbb mikor csekkoltam még nem volt kukac a lábam között - se így se úgy. Úgyhogy a válasz: igen. 27/N
2017. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
76%
3-féle módja van: per capita, per vagina, per rectum. Már harmadszor írom be, a prűd cenzúra eddig kétszer törölte; szerintem nem ért a cenzor latinul. Azt jelenti: karriert lehet csinálni ésszel, vagy lepedőakrobáciával, vagy seggnyalással.
2017. dec. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
70%

18-as vagyok. Az azért említésre méltó, hogy életemben nem kaptam még ennyi privit :D Tökéletesen egy séma: a cím kifejezi, hogy az írója nem hisz nekem. A levél tartalma pedig valami sértésnek szánt bullshit.


Kukackák, az van, hogy lesz@rom, hogy hisztek-e nekem :) Viszont ha ismeretlen sikeres nők (bocs de nem prosti hanem saját ötletet sikerre vitt vállalkozó) zaklatása helyett pitsán rúgnátok magatokat és kezdenétek valamit az életetekkel, talán nem lennétek ekkora nagy rakás közhelyes szerencsétlenség.


Uff :)

2017. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!