Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan léphetnék tovább?

Hogyan léphetnék tovább?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok és volt 2 nagyon jó barátom. Életemben ők ketten vtak csak a barátaim. Előtte vtak kísérletek, de egy-két beülős helyre beszélgetésen kívül nem volt semmi. Velük össze jártunk, vtak nálam, én is náluk, együtt filmeztünk, kirándultunk, kártyáztunk, stb. Elvesztettem őket, elhagytak, kb. fél éve. Azóta mindig rájuk gondolok, sajnos sokszor sírok is. Hiányoznak. Rossz, hogy az ünnepeket nélkülük kell töltenem, próbálkoztam azóta pár embernél, de a szokásos, senkit nem érdeklem. :( Volt 2 ember akikkel vtam Balcsin, de akkor is végig Rájuk gondoltam, ezt a 2 embert nem tudtam megszeretni, több mint 2 hete nincs velük kontaktom, de hidegen is hagynak.


Nekem a 2 legjobb barátom jelentett mindent, mit tegyek, hogy tovább tudjak lépni? Lesz vha még ilyen kapcsolatom? :(


2017. dec. 8. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenki életében eljön idővel a csalódás, kinek hamarabb, később. Neked ez egy tanulság volt, hogy ne alapozz más emberi kapcsolatokra, mert gondolnak egyet és javarészt ott hagynak mint a szart.


Tanulj meg önálló lenni, legyen hobbid, változtass az életeden, mert az nem opció hogy nélkülük "kell" eltöltened az időt, ez valami előírás?


Nekem utoljára 19 éves koromban volt egy haverom, aki akkoriban kopott le, még a mai napig ájultra verném emiatt hogy eltűnt, de eszemben sincs a mindennapokban.


Csináld meg a jogosítványt ha nincs, vegyél egy autót, vagy valami járművet, és foglald el magad, tarts állatot, ők igazán jó társak, bennük nem csalódsz.


Sajnos magatokat teszitek tönkre ilyen dolgok miatt, mert a barátságokon rágódtok, amik jönnek mennek.

Aki a gyerekét elhagyja, vagy a szülőt, vagy a családját azoknak van okuk a bánatra.

2017. dec. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a hobbid, mit szeretsz csinálni szabadidődben? Mivel foglalkozol? Dolgozol? Figyeld meg a környezetedben lévő embereket, nézd meg hogy ki hasonlíthat rád érdeklődés vagy világnézet terén, nyiss feléjük. Egyébként interneten is lehet ismerkedni. Csomó tematikus oldal vagy facebook csoport van erre a célra. Ne keseredj el, minden változik, a körülöttünk lévő emberek is cserélődnek lassacskán. Ez néha jó, néha rossz. Meg kell próbálni alkalmazkodni az új helyzetekhez, és kísérletezgetni új barátságok létrehozásával.
2017. dec. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha itt rinyálsz, akkor nem...egyszerűen elindulsz előre-csoportos programokra bejelentkezel, aztán alakul vagy nem, de szarógalamb módra csak befosol meg ide...megint.
2017. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!