Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek kisiklott az élete, és...

Akinek kisiklott az élete, és helyrejött, az hogyan csinálta? A két véglet érdekel.

Figyelt kérdés

Nagyon rossz korszakomat élem, elgondolkoztam az öngyilkosságon is... csakát gyáva vagyok rá.


Érdekelne, más sorsa, hogy mikor, miért és mennyire érezte kilátástalannak a helyzetét, vagy érzi.

S érdekel az ellenkezője, aki benne volt a teljes reményvesztésbe, és kilábalt vagy lábal.


Köszönök mindent, akár privátban is.

(Nem sajnálkozni akarok, csak megismerni sorsokat!)



2017. dec. 11. 00:08
 1/2 anonim válasza:
100%
Nekem azóta siklott ki, amióta impotens lettem 19 éves korom óta. Csak akkor kerülhet helyre, ha ujra működni fog. Most 37 éves vagyok. Ráadásul titkolom a saját családom előtt is.
2017. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Párommal rossz volt a kapcsolatunk, gyógyszertúladagolással vittek kórházba.

Nem is érdekelte.

Aztán 5 hetes terhesen elhagyott és rám akarta erőszakolni az abortuszt.

Úgy éreztem vége az életemnek, de a baba a hasamban tartotta bennem a lelket.

Megszületett a lányom, még rosszabb lett, nem tudtam kivel osztozni se a bánatomban se az örömömben.

Már lassan kezdtem feladni, öngyilkosságon is gondolkoztam, akkor volt 3 éves a lányom.

Facen rámírt egy régi kedves ismerősöm, aki ugyanilyen rossz helyzetben volt.

Sokat beszélgettünk és pár hónap után újra találkoztunk, azóta is együtt vagyunk.

Mostmár látom a reményt, van munkám is, már csak 1 saját ház hiányzik.

2017. dec. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!