Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Amióta megnèztem a 13 reasons why-t azóta minden megmozdult bennem.Rájöttem,hogy a suliban tènyleg utálnak engem...mindig visszapofáztam règebb..utána jöttek a szemrehányások!--> "Elől lèc,hátul deszka" meg ezek.Vèkony alkat vagyok..Ès valahogy nem bírom elviselni ezeket a dolgokat..Tudom,hogy kik utàlnak.Most igazán magamba fordultam..Mit tegyek?

2017. dec. 15. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak hallottam arról a filmről, nem tudom, hogy azt a 13-at érdekelte-e, mi lett a lánnyal. Lehetnek az ember életében ilyen időszakok, de még ha tényleg vékony vagy, akkor is több van benned ennél. (Más meg kövér, és akkor mi van?) A szekálás addig érdekes, amíg reagálnak rá. Ha el tudod engedni a füled mellett, előbb-utóbb abbamarad. Az is lehet, hogy így akarja felhívni a figyelmed magára valaki ostoba. A hülyékkel sem fogsz örökre egy suliba járni! Ha súlyosabb a helyzet, talán másik osztályt vagy iskolát kéne keresni. De segíthet egy hobbi is, olvasás, tánc, horgolás, valami, amit szeretsz. Ne arra koncentrálj, ki utál, hanem azokra, akik szeretnek! Emlékeztesd magad arra, hogy akinek problémája van veled, az az ő problémája.
2017. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm!Ez sokat segített❤Köszönöm nagyon!
2017. dec. 21. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!