Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Az egész 14 éves korom óta kezdődött, ekkor kezdődtek a családi problémák meg ilyenek. El kellett költöznöm családi okok miatt 3x is. Első általános suli jo volt a 2. altalánosba nehezebben tudtam beilleszkedni hisz 7.be kerültem közéjük. Középsuliba minden ok nélkül bàntottak. Hiaba kértem segitséget de senki nem ért meg és nagyon egyedül vagyok. Nincsennek barátaim. Elvesztettem baràtokat, ok nélkül nem beszèltek velem mikor el kellett mennem. Ahol lakok 1 lany van akit szeretek de csak baratkent tekint ram es ő se ért és sokszor azt érzem meg vet. Facen próbalom olyan zenékkel meg filmekkel hogy szeretetre van szükségem, de senki nem vesz észre ja meg se nézik a közzétett képeim se. Olyan elveszettnek érzem magam. Próbaltam keresni a régi barátokat remenytelenül. Én mennék előre, de nem tudok.Szüleimre se szamithatok hisz nem is élek velük kicsi korom ota. Már ugy erzem kezdek megőrülni.

2017. dec. 3. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy most?

Szüleid kiskorodban nem mondogattak olyasmit, hogy te más vagy mint a többi a gyerek?

2017. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
20 éves. Kis korom ota nem élek a szüleimmel
2017. dec. 4. 22:10
 3/10 anonim válasza:
írj nekem
2017. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Írtam privátba
2017. dec. 5. 15:57
 5/10 anonim válasza:
0%
Kötél
2017. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nem találom az üzeneted :/
2017. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
olyan rossz úgy kelni h nincs mellettem senki
2017. dec. 7. 19:43
 8/10 anonim válasza:
Valóban szar, de körbefalazni magad ilyenekkel és önsajnáltatni magadat felesleges.Mindenki maga sorsa kovácsa, ha tenni akarsz az ügyért elmész bulizni, összehivod a sspanoka, nem ide öntöd a sajnálatod .
2017. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem sajnáltatni akarom magam és hogy menjek el szorakozni bárkivel ha nincs kivel?
2017. dec. 9. 06:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem sose volt ki mellettem álljon
2017. dec. 9. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!