Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire elment az emberek esze?

Ennyire elment az emberek esze?

Figyelt kérdés

Ez normális gondolkodás?:


"A család ma már nem azt jelenti, hogy egy férfi + egy nő + közös gyerekek. A család fogalmát mi magunk átírhatjuk. Az egyiknek a barátai a családja, a másiknak az a közösség, amelyben él, a harmadiknak két anyukája van, a negyedik pedig gyerek nélkül, a kutyáival érzi egy családnak magát."


[link]


2017. dec. 24. 22:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
46%
Mit vársz ettől a szennylaptól?
2017. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Ja, igazad van.
2017. dec. 24. 22:29
 3/43 anonim ***** válasza:
84%

Azért hagyd már meg kérdező a jogot mindenkinek,hogy mindenki maga döntse el ki számára a családja!


Igen,képzeld el,nekem a házi állat is családtag.

És nem szeretnék gyereket,ha lesz párom,akkor pedig mi akkor is család vagyunk,még ha neked nem is tetszik...

2017. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
62%
Akkor ennyi erővel valakinek a mosógép a családja :D
2017. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
71%
Én meleg vagyok, ugyanúgy a családomnak érzem azt a sok embert akivel rokoni kapcsolatban vagyok mint a páromat. Mindenki döntse el neki mi a család, amit ő annak érez. Nem muszáj annak érezned azt amit más annak érez, nem neked kell boldogan élni az ő életüket hanem elég ha ők boldogok úgy. Te törődj a saját életeddel és olyan családot hozz össze ami boldoggá tesz. Feltételezem ez még nincs meg ha ilyeneken zsörtölődsz szenteste, de ne add fel biztosan összejön egyszer :) Ne bántson hogy mások boldogok, inkább tegyél a saját boldogságodért, sokkal könnyebb út.
2017. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
19%
Igen ennyire na háziálatal,melegségel akkarnak társadalmat épiteni.Majd jönn az iszlám azt helyre jönnek vagy háziálatok,melegek megálitják öket ja persze.
2017. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
53%
F#sszág, úgy ahogy van. Nem érdemes foglalkozni vele.
2017. dec. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
87%
Talán nem normális, viszont egészséges.
2017. dec. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
96%
Valóban nem normális, de ki mondta hogy a normális egyenlő a jóval? :D A kincs feltétlen arany? Mindenki döntse el magának hogy a család mit jelent maga számára :) Én pl egy olyan embert mondok testvéremnek akivel a vér nem köt össze minket.
2017. dec. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Nekem a barataim a családom!
2017. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!