Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire elment az emberek esze?

Ennyire elment az emberek esze?

Figyelt kérdés

Ez normális gondolkodás?:


"A család ma már nem azt jelenti, hogy egy férfi + egy nő + közös gyerekek. A család fogalmát mi magunk átírhatjuk. Az egyiknek a barátai a családja, a másiknak az a közösség, amelyben él, a harmadiknak két anyukája van, a negyedik pedig gyerek nélkül, a kutyáival érzi egy családnak magát."


[link]


2017. dec. 24. 22:27
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Miért, amelyik hetero gyereket csinál, aztán meggondolja magát, vagy csak szarnak bizonyul benne, vagy lelövik őket valami háborús övezetben, azokat a gyerekeket kinek kéne felnevelnie? A természet tálcán kínálja a megoldást az árvaságra, mi meg ahhoz is hülyék vagyunk, hogy elfogadjuk. A túlnépesedésről meg ne is beszéljünk. A melegek, és más, alternatív beállítottságúak nem divatból vannak egyre többen. Ez az evolúció, az orrunk előtt zajlik, csak vakok vagyunk rá. (Persze, tudom, az evolúció kamu, a Föld hatezer éves, a dinócsontok meg gipszből vannak)
2017. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

"dinócsontok meg gipszből vannak"



:) azok sem régebbiek 10 ezer évnél.

2017. dec. 28. 15:48
 23/43 anonim ***** válasza:
Vigyáznod kéne az ilyen eretnek nézetekkel, a haverjaid még ledobnak a világ pereméről :)
2017. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
16%

16/23-as vagyok.


Meleg vagy, értem ez egyedül a te nyomorod..vagy dicsőséged, leszarom minek éled meg.


Két férfinek soha nem lesz gyereke, akár hányszor tolják egymás fenekébe a ceruzát.


Amit te korlátoltságnak nevezel, azokat mi erkölcsnek.


Isten egyértelműen fogalmaz, ne paráználkodj! Mi a paráznaság?Úgy élni szexuális életet, hogy a célja nem a szaporodás.2 "férfi" szexuális kapcsolata nem képes utódot hozni, tehát maga a léte is bűn ennek fajta kapcsolatnak.


Ha nektek örömet okoz.. csináljátok, a 4 fal közt, de én nem lennék soha büszke a neurológiai problémáimra.

2017. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
41%

Értjük, homofób vagy. Ez egyedül a te nyomorod, vagy dicsőséged, leszarom, minek éled meg.

Két azonosnemű ember kapcsolata nem árt senkinek, ellenben a tiédhez hasonló vallási fanatizmus nevében már gyilkoltak is, ezreket. Nürnbergben sajnos elkövették azt a hibát, hogy a Harmadik Birodalom után nem néztek rá az egyházak körmére is.

Nevezheted erkölcsnek, de mivel csak önkényes fröcsögés, ami mögött semmilyen általános érték nem áll, igenis egyszerű korlátoltság.

A kedvedért megkérdeztem Istent, semmi ilyet nem mondott, soha. Javasolja, hogy nézess rá a gyógyszereidre a pszichiátereddel.

Ha neked örömet okoz, hogy ilyen vagy, csináld a négy fal között, de én nem lennék soha büszke a téveszméimre.

2017. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

"A kedvedért megkérdeztem Istent, semmi ilyet nem mondott, soha"



3.Móz.20:13


"Ha valaki férfival hál úgy, ahogyan asszonnyal szoktak hálni, mivel utálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak, vérük rajtuk."

2017. dec. 28. 20:03
 27/43 anonim ***** válasza:
54%
Mózest nem ismerem, de isten szerint bullshit. Talán nektek is őt kéne kérdeznetek egy fércmű helyett, amit kétezer éve nem errataztak.
2017. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
A melegséget fejlödésnek be állitani az a beteges tulnépesedésre már régota van megoldás hogy, kaja és viz is legyen.Az egy dolog hogy, senkinek nem lenne jó mert kevesebek lenne a szegény ember olyan mint az olaj elavult de szükséges.A valás is ilyen az alapok amiket adót társadalmat hózott létre .De csak öröm szerzés miatt tönkre tenni mindent az igazán nagy betegség emiatt nem is fejlödik a társadalom.Mindenki megtehet bármit de az nem azt jelenti hogy, mindent meg is kel tenni.Háboruk is ezért vanak mert mindent lehet a vessztesel de akkor ne is csodálkozunk ha szörnyek lesznek a vesztesekböl.
2017. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
A homoszexualitás az nem valami szeszély, amit unaloműzésből csinálnak az emberek, hanem a természetük, lényük része. Kérdem én, ha pár troll holnap alapítana egy egyházat, és azt vallanák, hogy a heteroszexualitás az istenük ellen való, akkor megtartóztatnád magad, vagy bevállalnád, hogy csak azonos neműekkel kefélsz a kedvükért? Előbb talán odáig kéne bővitenetek a látókörötök, hogy más, veletek egyenértékű emberek is beleférjenek, aztán utána elkezdeni istenről meg társadalomról gondolkodni.
2017. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
De az öröm szerzést szolgál semmi mást de nem azért engedik mert ez nagyon jó a társadalomnak hanem azért mert milyen jó gyenge emberek akik alap vetö dolgokat is le rombolnak.De örülnék ha melegeket össze zárnánk és megnéznék 100 év múlva vajon normálisaká váltak már végre vagy inkább meghalnának az elveik miatt.Mert ha élnének akkor azt jelenteni mégis képesek be ileszkedni csak nem akkarnak.
2017. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!