Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan emberek, akik...

Vannak olyan emberek, akik soha nem kelnek el?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lesz velem, sok helyen jártam, eddig nem kellettem senkinek, aki tetszett hülyének nézett. Minél több iskolát elvégeztem, annál jobban nem kellettem senkinek és a munkahelyen is ez a helyzet. Aki tetszene annak meg már van.


Belefáradtam a társkeresésbe.


2017. nov. 22. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nemed?
2017. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
statisztikailag biztos van egy kimutatható százaléka az összpopulációnak, aki egész életében nem rendelkezik komoly párkapcsolattal. Bár ez így nem túl egzakt, először definiálnod kéne, hogy mit jelent az, hogy nem kel el. Soha nem volt párkapcsolata? Vagy volt, de egyik sem tartós? A tartós mit jelent? Legalább fél év? Nem is annyira egyszerű :D
2017. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Alenehezebb dolga azoknak van akiknek nincs csaladi hattermintaja. A pl apa nelkul felnovo pasik javaresze bunozo, a csajok pedig kudarcos kapcsolatosak.


Nezd meg a hattered megtudod mire van legnagyobb eselyed

2017. nov. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A pl apa nelkul felnovo pasik javaresze bunozo"


Ez tévhit, nem igaz. Sőt, kutatások kimutatták, hogy azok a fiúgyerekek, akiket az anyja egyedül nevelt, kevésbé agresszívek, valamint több empátiával és érzelmi intelligenciával rendelkeznek. Ennek oka valószínűleg az, hogy ezekben a dolgokban az anyai mintát sajátították el az előző generáció "macsó, férfias" attitűdje helyett. Sajnos hiába van apa, ha kiabál, veri a gyereket, és arra neveli, hogy az agresszió férfias, az érzelmek kimutatása pedig nyálas. Természetesen tisztelet a kivételnek!

2017. nov. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kellesz.
2017. nov. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemed, korod?
2017. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos vannak. Hasonló cipőben járok, talán csak egy kutya fogadna el.
2017. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4. Pont hogy azt mutatták ki, hogy a börtöntöltelékek javarészének nem normalis a csaladi hattere es 90%-uk mellett nem volt apaminta
2017. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!