Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha akiket én...

Mit tegyek ha akiket én szeretek őket én nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Suliban elvagyok de utána nincs programom. Van 1-2 barátom sulin kívül akik fontosak nekem, jól is érzem magam velük de ők szrnak rám. Nem csüngök rajtuk, ha már látom, hogy facen is kezdik unni akkor abbahagyom.


Próbálok kedves, megértő, vidám lenni de így nem megy. Teljesen negatív, pesszimista, asszociális lettem. Aki most ismer meg azt megértem, hogy nem akar megismerni de így sose fog változni. Nekem csak néhány barátra lenne szükségem akit érdeklek is.


2016. dec. 15. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem vagy túl rámenős? Nem muszáj válaszolnod, csak magadnak tedd fel a kérdést. Gondold át logikusan és külső szemlélőként hogy ha a barátaiddal vagy mennyire jutnak szóhoz ők, hogyan beszélsz velük te, mennyire lehetnek a segítségedre. Ha úgy gondolod nálad minden rendben akkor valószínűleg rossz baráti társaságban vagy, de én úgy érzem a leírtak alapján hogy te vagy aki nem ismeri fel a hibáit magában.
2016. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet. Nagyon zárkózott vagyok de ha valakivel úgy jobban megismerkedem akkor lehet kissé elengedem magam. Próbálok változtatni de sokszor ha én nem kezdeményezek akkor nincs semmi.
2016. dec. 15. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha többet ér 1-2 igazi barát mint 20 akikből egyet sem tudnál felhívni ha problémád van. Ne érezd magad kevesebbnek senkitől sem. Értékes vagy.
2016. dec. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet önsajnáltatásnak hangzik, de még 1-2 sincs akire bármikor számíthatnék.
2016. dec. 15. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre az a megoldás, hogy elkezdesz olyanokat "szeretni", akiket érdekelsz.
2016. dec. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetbe vagyok ha gondolod írj
2016. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!