Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Képtelen vagyok...

Mit tegyek? Képtelen vagyok emberi kapcsolatokat létesíteni.

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a gimit. Az előző osztályomban se találtam meg senkivel a közös hangot, mindenki nagyon éretlen volt. A mostani osztályban is ugyan ez a helyzet, csak isznak és azzal vágnak fel hogy milyen barátnőjük van.

Az évfolyamból néhány emberrel szívesen megismerkedésük. Tettem is pár lépést ennek irányában, de nem jártam sikerrel. A szüleimmel is elég rossz a viszonyom. És erről is én tehetek. Bár már annyira megromlott ez a kapcsolat, hogy semmi kedvem cselekedni annak érdekében hogy ez változzon valamit.

Volt fiú aki tetszett, de vele is elszúrtam mindent.

15/L



#szociális kapcsolatok #szociális kapcsolatok hiánya
2017. dec. 28. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon negatívnak tűnsz. Én a helyedben felkeresném az iskolapszichológust. Vagy valahogy szakember segítségét kérném, mert nem oké, hogy ennyire ostorozod magad. Azt pl. kizártnak tartom, hogy a te hibád lenne kizárólagosan, hogy a szüleiddel nem jó a kapcsolatod. Mit követhettél el 15 évesen, amivel ennyire magadra haragítottad őket?

Ne butáskodj. Amúgy meg ha szembe jön majd az az ember - legyen az barát vagy párkapcsolat - akivel klikkeltek, jó a kémia, akkor nem lesz kérdés, hogy tartós kapocs lesz-e. Menni fog, mint a karikacsapás.

Esetleg próbálj meg a neten ismerkedni, barátokat szerezni. Lehet, a személyen kapcsolatkialakítás megy egyelőre nehezen. De az is javulhat majd később. :) Ne legyél ennyire negatív!

2017. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!