Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek már ért véget valamilye...

Akinek már ért véget valamilyen okból kifolyólag interneten folytott beszélgetése, ti hogyan tettétek túl magatokat rajta?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy például itt gyakorin is olvastam már, hogy valakik hónapokon keresztül leveleztek, majd az egyik fèl egyszercsak szó nélkúl eltünt és nem írt többet.

2017. dec. 29. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Igazából a legtöbb erre a sorsra jutott.

Egy volt, amikor élőben is találkoztunk, csak aztán a lány mással lelépett, úgy tűnt el.

Volt egy, amikor beszélgettünk, a tag közölte, hogy nem megy neki ez.... majd fél év után előkerült, hogy megbánta és mégis beszélgetne...

A többi az mind 7-30 üzenetváltás után szó nélkül kifulladt.

Az első pár ilyen az durva tud lenni, aztán lassan meg lehet szokni, hogy nem lehet megfelelni a legtöbb embernek.

2017. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Egyszer nagyon rosszul érintett még régebben hogy eltűnt a személy de aztán az idő segített és elfelejtettem. Azóta akivel itt beszélek, annak esetében nem igazán élem bele magam.
2017. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Olyan volt, hogy egyszavas válaszokat írt idővel, amikre felesleges volt bármit is írnom, mert alig reagált. Így nem éreztem többé a szükségét annak, hogy továbbra is írjak neki, úgyis valószínűleg már untattam, aztán olyan is volt, hogy válaszra sem méltattak.
2017. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hasonlóan mint az előző válaszoló már nem élem magam bele.Ha valaki nem ir úgyis jó.Volt akivel már én is szakítottam meg levelezést mert startolt rám.Regebben ettem magam ha valaki nem irt,de van sok ember akikkel személyesen is tartom a kapcsolatot és azóta nem érzem hiányát a virtuális kapcsolatoknak.Jobbara már azokkal tartom ilyen módon is a kapcsolatot akikhez személyes ismeretseg fűz.
2017. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nehezen teszem túl magam és idegesített, a nett egy fura világ! De legalább írná hogy nem akar levelezni vagy menjek a francba! De lassan kezdem megszokni hogy nem érdemes foglalkozni vele, ez egy személytelen világ, tisztelet a kivételnek. F
2017. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg se tudom számolni. Sose bántott egy pillanatra se.
2017. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen alkalmam többször is. Annak rossz ez, ha valóban egyedül van az ember, és kezd kialakulni egy egyszerű ismeretség itt, és alig várja, hogy jelezzen a piros üzijel, de nem, valamiért megszakad a dolog. Várja a jelzést esetleg még próbálkozik, de vége.

Rossz egy ideig, hogy nincs tovább, és következik a remény időszaka, hogy talán a következő jobb lesz. Kicsit olyan, mint egyfajta függőség.

2017. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem itt gyakorin történt, de volt, hogy több éves internetes ismeretség és napi rendszerességű üzenetváltás után a srác valamin megsértődött és szó nélkül lelépett. Pár napig haragudtam rá, duzzogtam miatta, de rájöttem, hogy feleslegesen stresszelek ha ennyit érek neki, hogy csak úgy szó nélkül lelép. Elgondolkoztam, hogy miben hibáztam, magamban rendeztem a dolgokat. Két lehetőség van: ha tényleg olyan ember, amilyennek megismertem, akkor idővel küld egy üzenetet és bocsánatot kér, vagy legalább hajlandó lesz beszélni velem a történtekről. Ha nem jelentkezik, akkor tévedtem vele kapcsolatban és egy ilyen emberrel nem is szeretnék semmi további kapcsolatot.
2017. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mindenki halad az útján csak az a kérdés együtt vagy külön akar.

Ha másnak másfelé visz...vigye.Egyoldalú kapcsolatokért kár keseregni, érdemesebb tovább lépni...szép volt, jó volt, ennyi volt, de lesz ez még, de mással;)

2017. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Clay Morrow ***** válasza:
2 nap után már el is felejtettem. Nem kell olyan nagyot tulajdonítani az internetes beszélgetéseknek. Mondom én ezt úgy, hogy több féléves/éves ilyen beszélgetőtársam is volt.
2017. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!