Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nagyon ciki, ha itthon szerete...

Nagyon ciki, ha itthon szeretek szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a szilvesztert, nem arrol van szo, de nekem ez is olyasmi, mint a karacsony, hogy a csaladommal szeretem tolteni. Hivtak iden is tobb szilveszteri buliba, de valoszinuleg itthon maradom. Csak ugy siman szeretek bulizni meg szoktam is menni, de szilveszterkor nem. Nagyon gaz ez?
2013. nov. 26. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mindenkinek joga van azokkal tölteni az ünnepeket, akikkel szeretné. Egyébként én is otthon szeretek szilveszterezni.
2013. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy! Én is ilyen vagyok, egyszerűen nagy tömegben nem érzem magam jól, feszengek. Otthon meg eszek-iszok finomakat, leülök a TV elé, vagy internet elé és szórakozok. Nem hiszem, hogy kimaradnék bármi jóból is.
2013. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem.Én is otthon leszek a családommal.
2013. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!