Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosan szilveszterezni,...

Magányosan szilveszterezni, itthon? Ciki?

Figyelt kérdés

Egy kavarás miatt nem tudok menni a buliba, ahová amúgy mentem volna és ez ügynek köszönhetően a társaságtól is elment a kedvem.

Utolsó évem van a gimiből, jó lenne pár emberrel lenni, de ők már elígérkeztek máshova. A többi ismerősöm a párjával lesz.

Így nekem marad az itthon mint lehetséges alternatíva, vagy max a rokonok, 6-7 között, de ennyi.

Valaki más is van ilyen helyzetben?

18/L



2017. dec. 29. 23:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%
Én szivesen mennék veled. valahová.
2017. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem lenne kedvetek egy Forever Aloneok összejövetelét megszervezni, hogy azért még se legyünk örökké egyedül? :D
2017. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
utolsónak: egy fb csopi?:D
2017. dec. 30. 21:42
 14/22 anonim ***** válasza:
43%

Csak az ciki amit annak érzel. Ha jól tudod érezni magad egyedül vagy a rokonokkal akkor miért ne lehetnél úgy? :)

Szerintem elég király dolog mikor valaki jól tudja érezni magát egyedül is vagy a családjával, és nem foglalkozik más véleményével. :)


Abban a csoportban én is benne lehetnék amúgy. :D Igaz hogy én idén nem egyedül leszek szilveszterkor (csak majdnem:D), de amúgy foreveralone vagyok. 😅


19/L

2017. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
26%

De most komolyan srácok/lányok ha valaki nem szeretne otthon lenni, csak nincs kivel mennie itt ez a sok hasonló ember fogjatok össze azt probléma megoldva lehet hogy igazán jó társaság lenne belőle!!!

foreveralone csopiba rész vennék :D

20/F

2017. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező, ha gondolod akkor csinálj egy csoportot!

Szerintem, rajtam kívül még lenne pár jelentkező a csoportba. :)


A csoport linkjét pedig írd ki ide! :)


# 12 voltam.

2017. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Messenger csopi?:D

Privibe neveket ha akar valaki csatlakozni.

kész őrület.:DDD

2017. dec. 30. 22:42
 18/22 A kérdező kommentje:
ui: nem jelölök be senkit sem.
2017. dec. 30. 22:43
 19/22 anonim ***** válasza:
45%

Én mehetnék a családdal fürdeni de nincs hozzá kedvem, régen mindig itthon ültünk mára már ők mennek minden hova hívják őket, egyszer mentem életembe egy ku...va nagy buliba ahol jól be is b..szt..m 15 éves voltam azt mondták hogy azt sem tudtam hol vagyok egy kép viszont maradt bennem amikor pont 00:00 óra lett akkor hánytam kb ennyi, igazából akkor is a tesómmal mentem el neki volt társasága nekem meg egy gyerek akivel hát nem sikerült megértenünk egymást el ment és le ült, ezért hát a vettek nekem piát és el kezdtem inni, mikor el fogyott akkor kértem pénzt és újra ittam aztán mikor már volt bennem egy csajjal is táncoltam ami nekem nem jól ment el is ment kb 5 perc múlva, aztán ittam és ittam valamikor el vittek engem valakihez, ahol arra ébredtem hogy a szomszéd szobában szexelnek de nem ez volt a rossz ha nem hogy azt sem tudtam hol vagyok, aztán csak haza jutottam, ezek után a tesómnak lett barátja szóval mondhatjuk úgy is hogy magamra maradtam, barátaim sincsenek, voltak régebben nem olyan sok csak aztán rá jöttem hogy mindegyik ki használt én voltam az a gyerek aki csak akkor kellet ha más nincsen akkor jó leszek én is, meg hát én sok helyre akartam menni velük de soha sem értek rá de amikor ők szóltak nekem akkor mennem kellet azonnal, innen jöttem rá, egyébként próbáltam barátkozni de mindenki kihasznál sajnos, én már 3 éve nem megyek sehova és most sem fogok szóval ez lesz a 4 évem egyedül, de nem fogok ebbe bele halni.

19F

2017. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19%
Én is egyedül leszek, de már megszokta hogy az elmúlt 3 évben így van mindig :( Igazából mindegy mert utána rögtön munka így jobban kitudom pihenni magam.
2017. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!