Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van valaki rajtam kívül, aki...

Van valaki rajtam kívül, aki azért akar egyedül élni, mert nyugalomra, békességre vágyik?

Figyelt kérdés
Én azt tervezem,hogy egyedül fogok élni és nem érdekel,ha ezért bántanak egyesek. Az én életem,én döntök felette.

2017. dec. 31. 01:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

Így gondolkodik, aki bántalmazó családban nevelkedett.

Viszont vannak olyan családok is, ahol nyugalom és békesség van.

Szóval azért ne úgy mutasd be a családi életet, ahol nincs nyugalom/békesség. Az csak a te eseted.

2017. dec. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én alapból szeretek egyedül lenni,mert olyankor töltődök fel. Gondolom nem csak én tervezek egyedül élni,mindenki éljen úgy,ahogy akar.

Amúgy nagyon elnyomó légkörben nevelkedtem,soha nem mondhattam el,amit gondolok,mert akkor végem...

2017. dec. 31. 01:53
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Igen én pont így tervezem!
2017. dec. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Szintén hasonló természet. Nem értem, miért nem értik az emberek, hogy egyedül lehet igazán feltöltődni.
2017. dec. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
1esre ne hallgass nagy f***sagot ír!!!! Egyedül a legjobb, legnyugisabb!
2017. dec. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Nyugis családban nőttem fel, ha körülnézek magam körül, mégis azt látom, hogy ha nem akarok plusz gondot a nyakamba, akkor inkább egyedül maradok:S - Persze, biztos van az az ember, akiért érdemes lenne kockáztatni, de nem keresem a lehetőséget - ha belebotlok, jó, ha nem, nem.
2017. dec. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Én is ezért szeretnék egyedül lenni. Párkapcsolatban nem gondolkodom, nagyon távol áll tőlem az az életforma. Nem mondom azt, hogy ez jó vagy rossz, egyszerűen én ilyen vagyok.
2017. dec. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3%

Nagyon sok kommentelő baromságokat ir.

Egyedül élni? Tudod ehezz mennyi pénz kell? rengeteg!!!!!


Eleve gondolom nem nyertél a lottón és dolgozol,eleve aki dolgozik az már nem él nyugalomban,mert elvárások vannak a fönök részéröl,ha nem azt csinálod amit mondanak,akkor félhetsz attól hogy kirugnak. Tehát alapból megfelelési kényszer van. Ugye ha kirúgnak és nincs meló akkor mehetsz a hid alá lakni. Mert ugye nem tudod fizetni a méregdrága albérletet,saját ház törlesztő részletéröl ne is beszéljünk. Ha meg rokonhoz ismeröshöz mész lakni,akkor ott is megkell fellelni,ismét nem tudsz egyedül élni..Persze ha évek alatt összehalmoztál egy életre való pénzt,amiböl életed végéig mindig mindent kitudsz fizetni,akkor lehetsz egyedül életed végéig. De amig dolgozol eleve nem vagy egyedül,mert ott vannak a mások csesztetései stb,ezek elől nem tudsz elmenekülni. Ha szülőkkel élsz akkor sem vagy egyedül. De aki tudja az egyedül lét receptjét az irja már le nekem kérem.

2017. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ja, a csuhások meg apácák...meg a nem normálisak.
2017. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Tervezek én is külön menni,a saját életemet élni,a saját rendszeremet kialakítani.Utána meg amit hoz az élet,nem állítom,hogy azt szeretném ha egész életemben így lenne,de ha egyedül kell leélnem az életemt az se lesz tragédia.Jól tűröm az egyedüllétet.Inkább egyedül mint rossz kapcsolatban vagy állandóan más okoskodást,szekálódását hallgatni.Attól többet ér a nyugalom,béke.
2017. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!