Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok kiközösítve?

Miért vagyok kiközösítve?

Figyelt kérdés
Van egy alt. oszt. baráti csapat es múltkor egyik sráccal kitaláltam h találkozzunk es igyunk egyutt szilveszter kor, aztan az egyik srác azt mondta h nem jon, ezzel elb**zodott az egesz, aztan az anyukám nagyon jo barátja az egyik gyerek anyával es átmentem koccintani es akkor derült ki hogy meg is meg lesz tartva az a buli csak nélkülem. Az a srác aki mondta h nem ér rá az már kis korában is egy nagy kiközösítős gyerek volt egyszer engem egyszer masik ismerősömet aztan másikat... de ahoz kepest meg most is mindenki csicskul neki.. es az egesz baráti társaságból öt ismertük meg legutoljára... máshonnan is ki lettem mar közösítve de arra storyra nem emlékszem. Nem értem ezt az egészet, de már egyre jobban azt érzem, hogy nincsen ilyen emberekre szükségem.

2018. jan. 2. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg velük barátkozni. Hagyd őket a fenébe.
2018. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kiközösítést elítélem ha nincs valós alapja. Viszont elképzelhető, hogy Veled is baj van. Például nem megnyerő a személyiséged...

Most nem szídni akarlak kedves Kérdező, de sok mindennek van előzménye amiről mi nem tudunk.

Javaslom keress magadnak új baráti kört!

2018. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ne barátkozz velük, az ilyen emberek nem számítanak. Keress új barátokat akik nem ilyen szemetek

Az előző válaszolónak meg igaza van, nem bántásképpen, de nem lehet hogy valami rosszat csináltál ami nem tetszett nekik?

2018. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs aki gyerek inditvanyozza ezeket a kikozositeseket szerintem azzal van valami baj mert o azert elkezdet veszekedni egy gyerekkel mert nem koszont neki aztan meg azert mert koszont neki... egy igazi seggnyalorol van szo.. de engem mar nem erdekel
2018. jan. 4. 20:32
 5/5 kokohoho ***** válasza:
Ha te jó fej vagy, akkor nem létezik olyan "kiközösítős gyerek" aki letudja csicskulni rólad a jó fej haverokat! A kérdésedből arra következtetek, hogy valami hibádzik,,,, tehát vagy te nem vagy jó fej, vagy a haverok, vagy az is lehet, hogy mindenki csicska és csak a kiközösítős gyerek a jó fej! És ha már a jó fejeknél tartunk, van egy olyan érzésem, hogy ezzel a válaszommal nem válok azzá! Azért ha elfogadsz egy tanácsot,,, ne erőltesd a barátkozást azokkal, akiket valaki letud beszélni a társaságodról!
2018. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!