Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mivel szoktátok elűzni...

Ti mivel szoktátok elűzni mikor magányosak vagytok? 20éve vagyok, de még nem volt kapcsolatom, már nagy a magányom :- ( mi dobná fel a kedvem?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 21:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
:D 7-8 ember, 2 chat meghívás :D de ezek általában csak 3-4 napig tartanak, utána mindenki eltünedezik
2018. jan. 5. 12:30
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok..18/fiú.

Ha úgygondolod akkor beszélgethetünk privátban..hátha tudunk egymásnak örömet okozni ☺

2018. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Társat sosem sikerül találnom semmihez, ehhez sem, ettől még beülök az autómba, elmegyek 50-100 kilométert, szétnézek más helyeken. Ez úgy nagyjából kikapcsol, de ettől még folyamatosan érzem a magányt. Ezen kívül netezek, rákeresek az engem érdeklő dolgokra, videót nézek, meg költöm a véges pénzem benzinre meg a korosabb elektronikai cikkek lecserélésére. Ha pénzt viszek valahová, rendszerint annyira kedvesek velem, hogy rögtön feldobják a napom. F
2018. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Képtelen vagyok elűzni az érzést, bármit csinálhatok, ilyenkor kb semmihez sincs kedvem, ha bele is kezdek valamibe pár perc után abba hagyom.. szóval esélytelen, hogy eltereljem a gondolataimat. Inkább megélem a pillanatot és így később fog rám törni a magány. Kisírom magam és kész. Reggel új emberként kelek fel :D

Vannak barátaim, családom mégis egyedül érzem magam. Hiányzik az életemből egy társ. Akit szerethetek és aki viszont szeret..szóval ja.. nem jó dolog ez de nem tudok vele mit csinálni.. majd egyszer valamikor rám talál a szerelem :D

23F

2018. jan. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!