Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Egy ideig minden fantasztikus volt. Az új iskolában lettek barátaim és a jegyeim is javultak valamelyest. De csak most egy évvel később jött a fekete leves. Én mindig is egy olyan lány voltam, hogy ami a szívemen az a számon viszont ezt igyekeztem mindig úgy tálalni, hogy ebből sose legyen gondom és ne bántsak meg vele senkit. Jó nem vagyok egy szent egyikünk sem az,de fáj, hogy nem is csinálok semmit és a tanárok egyből engem vesznek elő csak azért mert nem bújok egy kib*szott maszk mögé mint a legtöbb ember a társadalmunkban.

Német órán viszont problémáim akadtak és ezt szeretném veletek megosztani. A barátnőim éppen nagyon beszélgettek egy engem nem érintő témáról én pedig bólogattam egyetértésem jeléül. Egyszer szólaltam meg nem többször amikor a tanár kijelentette, hogy "folyamatosan pofázol ..., úgyhogy üljél hátra" nekem annyira elegem lett hirtelen az egészből, hogy megmondtam hogy nem eszem ágában sincs. Meg kérdeztem a tanárnőt, hogy miért mindig rajtam csattan az ostor amikor ő is jól hallotta, hogy csak egyszer szóltam bele a társalgásba. Aznap délután mikor haza jöttem ezt könnyek között meséltem el anyukámnak a tanárra panaszkodva mire ő és apa kijelentették hogy nem tudok viselkedni és hogy nem lesz belőlem semmi a nagy pofám miatt, apa még mosolyogva hozzá is tette, hogy így gondolkodjak a tovább tanulásomon mivel egyetemre tuti nem vesznek majd fel. Ez nagyon fájt. Ez az egész pénteken történt már szombat este van és még mindig nem beszélünk. Nagyon egyedül érzem magamat, úgy érzem mintha semmit sem érnék, mintha nyugodtan eltűnhetnék mert nem zavarna senkit.



2018. jan. 6. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen hej de nagy megmondom a tutifrankót nagypofájú ismerősöm, oszt 4 diplomával sem tud érvényesülni.
2018. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj te...

Hát nézd meg mit csinálnak körülötted, te is látod.

Egyszer szóltál valamit, akkor is neked pofáznak be.

A szüleid előtt sírsz, hogy mennyire igazságtalanok voltak veled, és leszarják, nem is figyelnek arra hogy milyen igazságtalanok voltak veled, és még le is szidnak. (?!?!)


Nem számít mit mondanak rólad a körülötted lévő emberek, te tudod, hogy nincs veled semmi baj, mert te te vagy. Ők mindent máshogy látnak, betegesek, fogyatékosak.


Viszont ha a tanárnak beszólsz, értesd meg vele a helyzeted, ne csak oltogasd, mert így csak azt lássa te csak kötekedni akarsz.


" tovább tanulásomon mivel egyetemre tuti nem vesznek majd fel."

Ha tudnád nekem hányszor mondták, hogy semmit nem fogok elérni, idióta vagyok, meg hasonlók. Azóta ezerszer boldogabb lettem és sikeresebb mint ők. Ezek csak érzelmi indulatokból bepofáznak mindenkinek.


"Nagyon egyedül érzem magamat,"

Nem is csoda, én is egyedül érezném magam, ha mindenki így félreértene, és engem hibáztatnának holott fel sem fogják mi történt.

Kb. az megy nálad hogy sétálsz az utcán, elesik valaki melletted a lábában, és téged csesz le mindenki, hogy miért csináltál ilyet vele. Te pedig sajnos magadra veszed, és azt hiszed magaddal van a baj, holott a többiek a fogyatékosak.


Ha szeretnél beszélgetni, rám írhatsz, és beszélhetünk még olyan dolgokról amikben segítség kéne neked.

2018. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Á, ne törődj vele. Ebben a korban majdnem mindenkivel előfordul, hogy így érez. (Meg később is, felnőttkorban.) Két nap múlva már kevesebbet számít, két hét múlva meg semmit.

Ha van ismerősöd, akivel szívesen beszélsz, akkor hívd fel, vagy akár találkozzatok. A lányoknál nagyon sokat használ, ha elmondhatja valakinek a problémáját.

Ha ez a beszélgetés nem megoldható, akkor még a napló is jó egyeseknél. (Akárcsak ez, hogy itt leírtad. :)

Írás közben rágódsz egy kicsit rajta, így kezded megunni a témát, holnapra el tudod felejteni az egészet.

Vagy nézz meg egy jó filmet, menj el szórakozni, stb., ami elvonja a figyelmedet.


Azzal nem tudom, mit lehet csinálni, hogy sokat dumálsz.

Ha nem hülyeségeket dumálsz, akkor ez még előny is lehet a későbbi életedben.

Legfeljebb próbálj meg rászokni valahogy, hogy kicsit gondolkodsz, mielőtt nekifognál.

2018. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ismernek téged, de van valaki aki a szíveket vizsgálja. Mit gondolsz, ki az? A Teremtő és ő látja milyen vagy valójában, és szeret téged. A kérdés az, mi akarjuk-e viszonozni ezt? A Fia váltságáldozata neked is felbecsülhetetlen ajándék. Ezzel mutatja ki, hogy nem az igazságtalan emberek döntik el, milyen jövőre számíthatunk? Tehát ő azt szeretné ha kitartanál ebben a gonosz világban, és élhetnél örökké a paradicsomi földön az ő uralma alatt. Mit gondolsz, elfogadnád ezt?
2018. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!