Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális amiatt öngyilkosságon...

Normális amiatt öngyilkosságon gondolkodni, ha nem sikerül az egyetem?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy érzem, ez az egyetlen esélyem arra, hogy normális körülményeket teremtsek magamnak, de januárban lesznek a vizsgáim, néhány tárggyal gondban vagyok, ha nincs meg a minimum kredit, eltanácsolnak februártól.

Fogalmam sincs, mihez kezdjek, már tiszta depressziós vagyok, napközben is a sírás kerülget.


-lány-


2018. jan. 6. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2018. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

bura.hu


Ott sok hasonló van. Olvasgasd a blogokat hátha jobban leszel

2018. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2018. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem normális. Mondjuk az sem, hogy nincs meg a minimum kredited.

Vagy össze kell szedd magad és hozni egy szintet, vagy más szakot, szakmát keresni.

2018. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Itt, ahol tanulok, sajnos ez nem ritkaság.

Eleve nem tudtam felvenni egy tárgyat, mert ütköztek az óráim, tehát mínusz kreditrül indulok.

2018. jan. 6. 20:09
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a te egyetemed és szakod vizsgaszabályzatát,de általában a minimum kredit alatti teljesítés csak átsorolást szokott maga után vonni,nem eltanácsolást. Tehát lehet csak áthelyeznének költségtérítésre,nézz ennek azért utána. Meg a méltányossági vizsgáknak is (ha van).


Én ismerek olyanokat,akik "kibuktak",de visszamentek a következő felvételi eljárással és az elvégzett tárgyakat beszámították. Kérdezz rá mindenre a TO-n!

2018. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

*kreditről


Külföldön tanulok egy nagyon jónak számító egyetemen. Mivel nem vagyok állampolgár, ha egyszer kisorolnak (ami ha nincs elég kreditem, megesik), nem mehetek többet egyetemre, ameddig meg nem szerzem az állampolgárságot.

Sajnos elbíztam magam, és beadtam 3 év nyelvtanulás után rögtön (ennyi kellett a felsőfokhoz), mert gyorsan akartam végezni. Sajnos hiba volt, és most nem tudom feldolgozni.

2018. jan. 6. 20:17
 8/17 anonim ***** válasza:

Nézd, én szültem egy kisfiút amiatt úszott el a dolog,

sokáig bántam de mostanában inkább szerencsének tartom! Az Élet tele van ilyen akadályokkal NE keseredj el tudom rossz..de mindig van más út. sokszor vargabetűt írunk le az életben mire eljutunk a célunkig lehet neked EZ az..nem tudhatod előre. Napi bölcs. Hozzáállás kérdése nézd a jó oldalát majd ha tényleg nem sikerül kell lennie!!


Amúgy normális ez nem depi inkább elkeseredettség. Mit szóljon akit fel se vettek ne csináld már!! Keress egy krízisvonalat-van pár!- vedd fel velük a kapcsolatot mert ez hosszú távon tényleg depi lesz..! És ne gondolkodj ilyeneken hogy öngyilkosság...a hídról leugrott túlélők közül MIND azt mondta hogy az utolsó pillanatban rájött hogy megoldható szinte az összes problémája..!

Fel a fejjel.

2018. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

De most komolyan ekkora a dráma? Én 2 évig húztam még két vizsgát és 1 évig a diplomavédést, mégis sikerült, lediplomáztam, saját vállalkozásom van és jól keresek.

Annak idején persze én is jobban örültem volna, ha nem halogatok, de azért a halálra nem vágytam emiatt. :)

2018. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem normális. Kérj segítséget.
2018. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!