Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinálhatnák hogy elmuljon...

Mit csinálhatnák hogy elmuljon ez az érzés? Illetve hogy változtassak? Többi alul

Figyelt kérdés
(15vagyok es lany) Nagyon egyedul erzem magam nincsenek baràtaim 1szer volt pánikrohamom azóta (kb 1-1,5hete) a lélegzetem figyelem illetve hogy nehogy megint legyen ettol szorongok. Szörnyű érzés.. Hogy szabaduljak meg ezektől a kellemetlen gondolataktol?

2018. jan. 6. 21:08
 1/10 anonim válasza:
Szia szerintem ezzel próbálj megszabadulni tőlük https://www.youtube.com/watch?v=VFg9md4DEsI&t=854s (egyébként én is így vagyok ezzel hogy nincsenek barátaim de ez szokott segíteni hogyha megakarok nyugodni 13 éves fiu)
2018. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mitől volt pánik rohamod?
2018. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
beszéld ki magadból valakivel
2018. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges lettem egyszerűen nagyon sok dolog "összejött"..
2018. jan. 6. 21:49
 5/10 Krisz_39 válasza:
91%

szia


Ha a belső feszültségtől van pánikrohamod add ki. Sportal, táncal, mozgással, yoga, futás. Ettől jobb lesz a közérzeted...


Légző gyakorlatok jók. Azt csináld mellé.


Számomra azért fájdalmas ez a kérdés, mert a szüleidtől kellene ezt megkérdezni, hogy mi a teendő.


Ugyanakkor nagyon sok szülőnek vagy fogalma sincs, vagy nem veszi komolyan ami történik a gyermekével.


Illetve a tini-k inkább beszélik meg saját kortársukkal a tényleg komoly dolgokat, mint a szüleivel.


Ez meg szerintem azért van, mert akkora nagy a különbség a generációk között...


Még pszichológus esetleg segíthet.


Jó lenne ha a szülők tudnának a gyerek szemével látni a világot egy kicsit, és fordítva.


Sehogy sem könnyű. Voltam én is ebbe a cipőbe. BAromi szar tudom...


Még azt javasolnám. Amikor csak teheted, kapcsold ki a netet.

Menj ki sétálni és probálj beszélgetni az emberekkel, az eladóval, akivel csak tudsz.


Az Online tér tönkreteszi a valódi kapcsolatokat, és különösen az érzelmekre van rossz hatással.


Szóval kapcsold ki a géped és fedezd fel a világot. :-)

2018. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy bibliai gondolat! Máté evangélium 5:3 "Boldogok, akik tudják, hogy szükségük van Istenre."

A megoldás és a segítség Isten Szavában van. Egy kincsestár amely felbecsülhetetlen ebben a félelmekkel teli világban.

2018. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne akarj megfelelni senkinek. Szard le az összes kritikát és legyél nyakas!
2018. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

"Nagyon ideges lettem egyszerűen nagyon sok dolog "összejött"..

Például mi jöhet össze egy 15 éves lánynak? Nincs gondja kajára, szállásra, ebben a korban nincs szexuális gond. Annyi a napi gondja, hogy beballagjon a suliba és ott csendben meghúzódva ne csináljon valami baromságot. Minden összejött? Valaki nem lájkolt a fészen? Nem nézett rád egy fiú? Ezek bizony nagyon komoly problémák. :)

2018. jan. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek. :) utolso neked fogalmad sincs hogy mi jar a fejemben addig ameddig nem tudod inkabb maradj csendben...
2018. jan. 10. 22:16
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Te hihetetlenül bunkó vagy.
2018. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!