Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális ez? Nincs senki...

Normális ez? Nincs senki körülöttem akire számíthatnék.18/L

Figyelt kérdés
Egyedül érzem magam nincsenek barátaim azaz igaz barátaim. Senki nem keres ha én nem keresem őket. Magányos vagyok, állandóan... és még csak 18 éves lány vagyok. Tudnátok segíteni hogy mit tehetnék hogy ne érezzem ennyire pocsékul magam?

2018. jan. 20. 22:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
vagy menj el valamilyen edzésre.
2018. jan. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sokkal többet kéne magaddal foglalkoznod, hogy megismerd önmagad igazán. Fontos, hogy megtudd, mire is van szükséged. Mi az ami érdekel, mi az ami leköt, szórakoztat, stb... Amint ez kialakul, azonnal lesznek követők, társak, barátok
2018. jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
Figyelj ez természetes. Mármint neked. Valószínű nem a világ hülye hanem te. A te hibád, hogy egyedül vagy. Valószínű nincsenek veled rendben a dolgok. Érezd magad nyugodtan pocsékul nem zavar senkit, hiszen senki sem kérdez utánad. Legfeljebb ráírsz valaki másra, hogy ajj pocsékul érzem magam. Az hülyén hangzik. Vegyél egy tv-t kapcsold be és nézd. Akkor fogsz hallani emberi hangokat és nem leszel magányos
2018. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én barátkoznék veled. :) Kecskeméten lakom.
2018. jan. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Ráerőltetni" ez az amiről én is beszélek :D Ha valakikkel/valakivel összehoz egy csoport vagy ilyesmi azt tudni fogod. Ráerőltetés meg nem jó. De én eddig csak csalódtam, felesleges az emberekkel foglalkozni. Én se számíthattam soha senkire.
2018. szept. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!