Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még olyan lányok akik...

Vannak még olyan lányok akik azt hiszik sosem lesz barátjuk? 18/L

Figyelt kérdés
Én pont így érzek. 18 éves vagyok de mégcsak nem is csókolóztam. Önbizalom hiányom van , úgy érzem senkinek sem kellek és hogy senkinek sem vagyok jó. Külsőm átlagos , semmi extra.Visszahúzódó és szégyenlős vagyok . Vannak hozzám hasonlóak? Ti hogy vagytok ezzel , veletek mi a probléma?
2018. jan. 21. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem lány vagyok de 26 évesen még én sem csókolóztam.
2018. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Szintén ugyanígy. 17 éves vagyok és még egy fiú sem ölelt meg.

De őszintén engem nem nagyon érdekel. Amúgy sem vagyok egy érzelmes ember, nekem nem való a párkapcsolat.

2018. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy érzem barátnőm nem lesz. 22f
2018. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Írj 😊
2018. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

17 leszek, nem volt még barátom, de a környezetemben lévőknek meg igen. Önbizalom hiányos vagyok, de most megfogadtam magamba, hogy ezen változtattok.

Barátom meg csak lesz valamikor. Akkor jön állítolag amikor, egyáltalán nem számítasz rá;)

Sok sikert csajszi, és fogadd el magad!

2018. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Attol még hogy nem történt semmi, az nem is jelenti hogy nem is fog. És hidd el mindenkire vár valaki a világban akinek csak ő kell, bár ez nem egyszerü ebben a mai világban. De csak elhatározás kérdése, én is így voltam sőt egészen 22éves koromig, amikor is annyira fájt már az egyedül lét és a semmi hogy végképp meguntam és átléptem a szégyenérzetemet/önbizalom hiányomat meg ilyenek. És rengeteg olyat csináltam amit sose csináltam volna az elött. És lett valakim, ami kicsit se akkora dolog mint azt az ember kapcslat elött gondolná. És megkell tanulnod magadat szeretni és a saját boldogságodat előtérbe engedni és szemelött tartani. Rengetegen vagyunk úgy mint te, és mindenkinek vannak problémái az életben. De általában az ő problémájukkal se foglakozik a kutya se, sajnos. f/24
2018. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Én is pontosan ugyanígy érzek. Szerintem még soha, egy fiú sem nézett rám vagy gondolt rám úgy, mint barátnő jelöltre. Interneten volt már egy pár próbálkozásom, de végül mind kudarcba fulladt. Előbb-utóbb meguntak vagy hirtelen megváltozott rólam a véleményük... Sajnos élőben még ennél is kevesebb esélyt látok rá, hogy bármi is összejöjjön. 17/L
2018. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Persze hogy van... Ez már tény nálam :/
2018. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Elcsépelt leszek: kisugárzás! :] Hidd el, működik. Én is szívesebben kezdeményezek olyan nőnél, akin látszik, hogy alapból jókedvű, és ezt nem szabad erőltetetten csinálni, majd idővel magától jön. Levedlettem a negatív, búvalb* attitűdöt már jó ideje, visszafele is jönnek a pozitív visszajelzések szép számmal, pedig aztán minden vagyok, csak jóképű nem xD


És egy kis motiváló:

[link]

2018. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Persze, nem vagy egyedül.Nyilván az azért butaság, hogy soha nem lesz barátom, mert az azért nagyon durva lenne és azért annyira nem vagyok pesszimista :), de az eddigiek alapján azért látszik, hogy nem lesz ez egy olyan egyszerű dolog.


Én is 18 éves vagyok (bár már nemsokára 19) és még nem volt kapcsolatom, se ölelés, se puszi, se kézfogás, se semmi. Ez mind nyilván nagyon hiányzik, azért ennyi idősen szerintem már természetes, ha az ember vágyik arra, hogy ott legyen mellette valaki, aki egy igazi társa lehet, akivel megbízhatnak egymásban, számíthatnak egymásra, akivel mindent meg lehet beszélni, akivel szeretik egymást stb.. Ugyanakkor nem akarom én ezt elsietni és nem akarok csak azért belemenni egy kapcsolatba, hogy végre legyen valami, mert ennek nem erről kell szólnia. Nem arról van szó, hogy túl válogatós lennék vagy a szőke herceget várom a fehér lovon, de én tényleg egy olyan kapcsolatot szeretnék, ami komoly szándékokkal indul, kölcsönös a szimpátia, kedveljük egymást, jól kijövünk, tudunk beszélgetni stb., nem pedig egy ilyen futó kalandot vagy valami erőltetett kamu kapcsolatot. Úgyhogy azért annyira nem vagyok elkeseredve, nem vagyok rágörcsölve a témára és engem ez nem frusztrál, nem tartom cikinek vagy ilyesmi, de valahol azért nyilván zavar és örülnék neki, ha lenne valakim. Ezen az sem segít, hogy szinte az összes barátnőmnek van barátja (egy-két kivétel van) és kb. minden idejüket vele töltik, ami megint csak természetes, de nekem azért picit rosszul esik, mert én most félre lettem rakva és sajnos nem nagyon találkozunk...persze, ha valami problémájuk van, akkor rögtön hozzám rohannak és nekem szidják a barátjukat.


Az igaz, hogy picit csendesebb, zárkózottabb, félénkebb, visszahúzódóbb típus vagyok, így több idő kell ahhoz, hogy valakinek teljes mértékben megnyíljak, de ennek ellenére barátságosan, kedvesen és normálisan viselkedek az emberekkel. Ami inkább a problémát okozhatja az az, hogy nem vagyok egy harsány, magamutogató típus, aki szereti felhívni magára a figyelmet, szeret középpontban lenni és csak úgy ömlik belőle a szó. Én úgy elvagyok magamban, a barátaimmal és mondom, nem vagyok ellenére, hogy beszélgessek, ismerkedjek másokkal, de nem "reklámozom magam", így elég kevesen jönnek oda hozzám. Valamint nem járok bulikba, szórakozni, táncolni, inni, amit én szintén hátránynak érzek, mert máshol nem nagyon akarnak ismerkedni az emberek. Ezeket egyébként barátkozásnál is ugyanúgy hátránynak érzem, nem csak párkeresés szempontjából.

2018. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!